Połącz się z nami

Serial „Zawsze warto” schodzi z anteny. Co zastąpi hit Polsatu?

serial zawsze warto

News

Serial „Zawsze warto” schodzi z anteny. Co zastąpi hit Polsatu?

Dopiero co serial, w którym rolę główną gra między innym Julia Wieniawa cieszył się statuetką Teletygodnia, a teraz na widzów czeka smutna informacja. Jak przekazuje jeden z portali, serial „Zawsze warto” schodzi z anteny.

Fani serialu „Zawsze warto” raczej nie będą pocieszeni najnowszą informacją. Chociaż jest już propozycja kolejnej produkcji, która za granica okazała się hitem, to widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że nie zobaczą dalszych losów bohaterów serialu z Rosati, Wieniawą i Zielińską w rolach głównych.

Dokładnie jesienią ubiegłego roku na antenie stacji Polsat pojawił się pierwszy sezon serialu „Zawsze warto”. Produkcja opowiada o losach trzech bohaterek Marcie, Dorocie i Adze, które z pozoru bardzo wiele dzieli, ale dzięki sile i determinacji doskonale radzą sobie z ogromnymi problemami, jakie je napotykają w życiu. Serial zyskał uznanie widzów i kilka miesięcy temu zdobył statuetkę Telekamery w kategorii „Serial”. Już 20 maja będzie miała miejsce emisja finałowego odcinka drugiego sezonu.

View this post on Instagram

To już jutro!!! Ostatni odcinek #zawszewarto #drugisezon #ostatniodcinek #finalsezonu #adamichalska @juliawieniawa

A post shared by Zawsze warto 🦋 (@zawszewartopolsat) on

Serial „Zawsze warto” schodzi z anteny

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje, jakoby nie miało być kontynuacji serialu „Zawsze warto”. Serwis „Pudelek” poinformował, że widzowie, którzy czekają na trzeci sezon, obejść się mogą jedynie smakiem. Jest już nawet propozycja produkcji, która być może zajmie miejsce serialu z Wieniawą.

„Jednym z takich projektów, które będą na antenie zamiast „Zawsze warto”, będzie serial oparty na francuskim formacie „Candice Renoir”. We Francji odniósł on wielki sukces, jest już 7 sezonów tej produkcji, a aktorka odtwarzająca główną rolę Cecile Bois stała się wielką gwiazdą. W polskiej wersji serial będzie nosił tytuł „Maria Matejko”” – zdradza portalowi Pudelek pracownik Polsatu.

Prawdopodobnie tytułową postać Marii Matejko zagra Paulina Chruściel.

„Główną bohaterką jest policjantka świeżo po rozwodzie, która problemy z wychowaniem czwórki dzieci próbuje łączyć z pracą w policji. Zagra ją Paulina Chruściel. W pozostałych rolach wystąpią: Anna Matysiak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek. Zdjęcia do serialu planowane są na przełomie maja i czerwca, a emisja 1. odcinka prawdopodobnie po wakacjach” – dodaje „Pudelek”

Dotychczas stacja Polsat nie potwierdziła tych informacji. Jeśli doniesienia te okażą się prawdą, to będziecie tęsknić za serialem „Zawsze warto”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry