Seweryn Kiełpin: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

15 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Do uczestników trzeciego sezonu reality show Farma dołączył Seweryn Kiełpin. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Seweryn Kiełpin: wiek

Uczestnik Farmy ma 35 lat i pochodzi z Warszawy. Jest bardzo spokojną osobą i nie szuka konfliktów, a raczej je rozwiązuje. Do programu zgłosił się, aby porzucić życie na wsi, które jest całkiem odmienne od tego, jakie prowadzi na co dzień.

Seweryn Kiełpin: kariera

Seweryn od jakiegoś czasu jest na „piłkarskiej emeryturze”. Od najmłodszych lat trenował piłkę nożną na pozycji bramkarza, rozegrał wiele meczów w Ekstraklasie. Mimo że zakończył piłkarską karierę, nadal dużo ćwiczy na siłowni oraz trenuje sztuki walki. Co więcej, uczestnik show zawodowo zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości i influencingiem.

Seweryn Kiełpin: Farma 3

Do programu Farma zgłaszają się ludzie, którzy przyzwyczajeni są do wygód i uroków wielkiego miasta i pragną przeżyć coś innego i spróbować przetrwać w wiejskich warunkach. Uczestnicy muszą opiekować się gospodarstwem i zwierzętami, nauczyć się pracy w polu, a posiłki muszą przygotowywać z tego, co uda im się wyhodować. Wygra tylko ten, kto potrafi współpracować i ma silny charakter. Na zwycięzcę czeka tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych. Reality show emitowane jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie Polsat. Gospodyniami programu są niezmiennie Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a prac uczestników doglądać będzie farmer Szymon Karaś.

Zobacz także: Jakie zmiany nastąpiły w nowym sezonie programu Farma?

Seweryn Kiełpin: Instagram

Seweryn uwielbia korzystać z social mediów, do jego ulubionego portalu należy Instagram. Znajdziemy go tam pod nickiem @seweryn_kielpin, a ilość jego followersów wynosi już ponad 64 tysiące! Jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy. To właśnie tam możemy podziwiać zdjęcia 35-latka z życia prywatnego, zawodowego oraz relacje z niezwykłych podróży.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej