Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach?! Hiszpańskie media nie oszczędzają piłkarza!

2 czerwca 2022
Przez: : M.J

W hiszpańskich mediach aż huczy na temat problemów w związku Gerarda Pique i Shakiry. Jak podaje El Periodico, obrońca FC Barcelony miał regularnie zdradzać swoją partnerkę i rzucić się w wir imprez. Co więcej donoszą, że para nie mieszka już razem.

Związek Pique i Shakiry

Gerard Pique i Shakira to jedna z najbardziej znanych par w świecie piłki nożnej. Poznali się podczas Mistrzostw Świata w RPA, gdzie wówczas piosenka Shakiry pt. Waka Waka była hymnem rozgrywek. Pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło na planie teledysku i zapewne wszyscy fani kolumbijskiej piosenkarki doskonale pamiętają, że jej romans z piłkarzem był komentowany w mediach na szeroką skalę.

ZOBACZ TAKŻE: SHAKIRA POKAZAŁA ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE! 20 LAT TEMU

Para doczekała się dwóch synów-Milana (9 lat) oraz Sashy (7 lat). Shakira i Pique zostali nawet uznani przez magazyn Forbes za jedną z najbardziej wpływowych par w 2020 roku. Choć byli razem od 12 lat, to w jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że nie zamierzają brać ślubu. Teraz hiszpańskie media donoszą o rozstaniu piłkarza i artystki.

Co było powodem rozstania Shakiry i Gerarda Pique?

Jak się okazuje, powodem problemów w związku popularnej pary miały być liczne zdrady piłkarza. El Periodico donosi, że Kolumbijka przyłapała swojego partnera z inną kobietą.

Co więcej, 35-latek miał już wyprowadzić się z domu i zamieszkać w jednym ze swoich apartamentów, gdzie jest coraz częściej widywany. Piłkarz stał się również stałym bywalcem klubów nocnych, a w wieczornych wojażach mają mu towarzyszyć inne znane osoby. Jak podaje hiszpańska prasa, Pique najwięcej czasu spędza z innym zawodnikiem FC Barcelony Riquim Puigim.

Media nie pozostawiają na sportowcu suchej nitki i coraz częściej rozpisują się na temat jego imprezowego stylu życia. Pique ma być stałym bywalcem dwóch prestiżowych klubów, które znajdują się w północnej części Barcelony i w obu widywano piłkarza w towarzystwie innych kobiet. To nie pierwszy raz, kiedy aż huczy od plotek na temat kryzysu w związku piosenkarki i sportowca. Niemniej jednak, tym razem coraz więcej wskazuje na to, że faktycznie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się spore problemy.

ZOBACZ TAKŻE: ROZSTANIA GWIAZD!

Źródło: sportowefakty.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej