Shakira zarobiła MILIONY na rozstaniu z Pique! Te kwoty zwalą was z nóg!

17 stycznia 2023
Przez: : M.J

Można śmiało powiedzieć, że w ostatnim czasie najgłośniejszym tematem światowych mediów jest rozstanie kolumbijskiej piosenkarki i byłego piłkarza FC Barcelony. Shakira i Gerard Pique rozstali się w cieniu skandalu. Jak jednak donoszą hiszpańskie media, artystka nieźle się obłowiła. 45-latka na swojej osobistej tragedii dorobiła się milionów!

Rozstanie Shakiry i Pique

Gerard Pique i Shakira tworzyli zdawałoby się udany związek przez niemal 12 lat. Nie dziwi zatem fakt, że informacja o rozpadzie ich związku odbiła się tak szerokim echem w mediach, tym bardziej że na jaw wyszły szczegóły rozstania artystki i piłkarza.

Jak podają media, Pique krótko po rozstaniu zaczął układać sobie życie u boku 23-letniej Clary Chii Marti. Wiele wskazuje na to, że Shakira do tej pory nie może się pogodzić ze zdradami byłego partnera oraz ojca jej dwóch synów. Świadczyć może o tym fakt, że pod koniec października Kolumbijka wypuściła piosenkę Monotonia, w której opowiedziała o zakończeniu wieloletniego związki.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira nagrała DISSA na Pique! „Jestem warta tyle co dwie 22-latki, zamieniłeś Ferrari na Twingo”

Następnie na jaw zaczęły wychodzić kolejne rewelacje z życia byłego piłkarza FC Barcelony i to wyraźnie przelało czarę goryczy. W styczniu ukazał się kolejny utwór 45-latki, w którym tym razem nie szczędziła mocnych słów. Otwarcie uderzyła w Pique oraz jego bliskich.

ZOBACZ TAKŻE: Gerard Pique rozpoczął wojnę z Shakirą! Piłkarz nosi Casio i jeździ Twingo! [WIDEO]

Piosenka w mgnieniu oka zdobyła miliony wyświetleń w serwisie YouTube i okazuje się, że przełożyło się to na spore zarobki.

Ile Shakira zarobiła na rozstaniu z Pique?

Dziennikarze programu El Programa de Ana Rosa pokusili się o podsumowanie zarobków Kolumbijki. Już pierwszy utwór pt. Te felicito przyniósł Shakirze zarobki w kwocie około 10 mln dolarów.

Utwór Monotonia, który ma grubo ponad 100 milionów odtworzeń sprawił, że na konto artystki powędrowały kolejne miliony. W tym wypadku jest mowa o około 3,5 mln dolarów. Natomiast ostatni przebój BZRP Music Sessions #53 na chwilę obecną pozwolił Shakirze zarobić 2,5 mln dolarów.

Tym samym, Shakira na rozstaniu z Pique zarobiła ponad 16 mln dolarów, a suma ta cały czas rośnie.

Źródło: sport. pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej