Połącz się z nami

Shawn Mendes pokazał prywatne zdjęcia z dzieciństwa!

Z życia gwiazd

Shawn Mendes pokazał prywatne zdjęcia z dzieciństwa!

Shawn Mendes to 21-letni piosenkarz oraz autor tekstów. Pochodzi z Kanady, a dokładniej z Toronto. Mimo tak młodego wieku, jego kariera prężnie się rozwija! Ostatnio wokalista postanowił podzielić się z fanami prywatnym zdjęciem z dzieciństwa. Zobaczymy na nim nie tylko jego, ale również siostrę Shawna! Wszystko z okazji urodzin. Sami zobaczcie!

Shawn Mendes dzieciństwo

Piosenkarz przyszedł na świat w Toronto. Jego rodzicami są Karen i Manuela Mendes. Nie jest jedynakiem, bowiem ma o 5 lat młodszą siostrę – Aaliyah, z którą wydaje się być bardzo blisko. Jego kariera zaczęła się 4 lata temu i od tamtego czasu cały czas się rozwija. Shawn miał wtedy dopiero 16 lat, ale nagrania jego piosenek można znaleźć z jeszcze wcześniejszych lat! Od zawsze interesował się światem muzycznym, nic dziwnego zatem, że osiągnął tak duży sukces w młodym wieku! Czy patrząc na tą słodką buzię zgadlibyście, że w przyszłości będzie tak sławnym piosenkarzem?

Shawn Mendes siostra

Dzieciństwo spędził razem ze swoją młodszą siostrą Aaliyah. Od samego początku mieli dobre relacje. Wychowali się w Toronto i wolne chwile spędzali razem. Sami zobaczcie, jak wyglądali w przeszłości!

Urocze zdjęcia, prawda? Rodzeństwo za dawnych lat.

Shawn Mendes postanowił podzielić się prywatnymi zdjęciami z dzieciństwa, a wszystko z okazji urodzin jego młodszej siostry. Aaliyah świętowała swoje 16 urodziny. Dlatego też Shawn postanowił odtworzyć zdjęcie z dzieciństwa! Sami zobaczcie, jak to wyszło!

Shawn Mendes z siostrą w dzieciństwie
Shawn Mendes z siostrą 2019

Piosenkarz postanowił podzielić się również zdjęciem siostry na swoim profilu. Podpisał je w ten sposób:

Wszystkiego najlepszego z okazji 16. urodzin najwspanialszej dziewczyny, jaką znam. Absolutnie cię uwielbiam

Nie podlega nawet wątpliwościom, że rodzeństwo ma ze sobą dobry kontakt. Mimo różnicy wieku, utrzymują ze sobą bliskie relacje i dzielą tak ważne wydarzenia w swoim życiu, jakim są urodziny.

Co sądzicie o zdjęciach Shawn z dzieciństwa? Czy zapowiadały tak wielką karierę. Domyślelibyście się, że ten słodki bobas ze zdjęć osiągnie w przyszłości tak wielki sukces? Jedno trzeba przyznać, wyrósł na przystojnego mężczyznę!

View this post on Instagram

?

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry