Połącz się z nami

Sieklucka pokazała swojego partnera! Podobny do filmowego Massimo?

Sieklucka pokazała swojego partnera

News

Sieklucka pokazała swojego partnera! Podobny do filmowego Massimo?

Aktorka pochwaliła się zdjęciem swojego wybranka. Jak zaznaczyła, to pierwszy i ostatni raz, kiedy opublikowała zdjęcie dotyczące jej życia prywatnego. Sieklucka pokazała swojego partnera!

Anna Maria w końcu pokazała, jak wygląda jej towarzysz życia. Zdradzamy, że to niezły przystojniak!

Anna Maria Sieklucka to objawienie ostatnich miesięcy. Aktorka, która dotychczas nie zrobiła oszałamiającej kariery, z dnia na dzień zyskała ogromną popularność. Wszystko za sprawą wystąpienia w najgłośniejszym filmie ostatnich miesięcy, jakim była ekranizacja książki Blanki Lipińskiej – „365 dni”.

Aktorka, która stroniła od blasku fleszy, momentalnie była na językach praktycznie wszystkich, a media nieustanie rozpisywały się o nowej gwieździe kina. Anna Maria nie miała łatwego zadania w filmie, w którym nie brakowało odważnych scen.

Kilka tygodni temu Sieklucka była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Chociaż gwiazda bardzo rzadko opowiadała o swoim życiu prywatnym, na kanapach u króla TVN-u uchyliła rąbka tajemnicy.

Przyznała, że jej serce jest zajęte od ponad roku, a jej wybranek ma na imię Łukasz!

„Masz narzeczonego teraz?”– zapytał Kuba

„Nie mam narzeczonego, ale mam mężczyznę… chłopaka. Jestem w związku” – odpowiedziała wówczas Anna Maria

Sieklucka pokazała swojego partnera

Anna Maria aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który obserwuje już wielu followersów. Aktorka stara się nie publikować w sieci informacji ze swojego życia prywatnego. Tym razem Anna Maria zrobiła wyjątek. Jak zaznaczyła w podpisie pod zdjęciem, to pierwszy i ostatni raz! Zobaczcie sami. Sieklucka pokazała swojego partnera!

„Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie.

Peace and love ❤”

Pod najnowszym zdjęciem gwiazdy „365 dni” pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów aktorki.

„Pięknie wyglądacie 😘”

„Jaki piękny uśmiech:( dużo szczęścia ama!”

„Piękni❤️!”

My również podpisujemy się pod komentarzami zachwyconych obserwatoriów aktorki. Para wygląda na niezwykle szczęśliwą i oczywiście życzymy im wszystkiego dobrego!

Myślicie, że faktycznie Anna Maria nie zdecyduje się już więcej publikować zdjęć ze swojego życia prywatnego? Mamy nadzieje, że w przyszłości zrobi jeszcze kolejny wyjątek!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry