SINSAY wycofuje te 2 produkty! Zwróć je do sklepu!

Słowa kluczowe:
komunikatsinsayzwrot
10 lipca 2024
Przez: : M.S.

Sklep Sinsay opublikował ważne ogłoszenie na swojej oficjalnej stronie internetowej, informując klientów o konieczności zwrotu dwóch produktów. Po dokładnej kontroli stwierdzono, że te artykuły nie spełniają standardów jakościowych. Marka wyraziła ubolewanie z powodu wszelkich niedogodności, podkreślając swoje zobowiązanie do utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów.

Prośba o zwrot produktów

Sinsay zwrócił się do swoich klientów z apelem o zwrot zakupionych przedmiotów. Firma podkreśliła, że przeprasza za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją i zapewniła, że dąży do zapewnienia najwyższej jakości swoich wyrobów.

Informacja o wycofaniu produktów

Marka poinformowała, że dwa artykuły zostały usunięte z oferty sprzedażowej. Są to produkty przeznaczone dla dzieci, co sprawia, że ogłoszenie jest szczególnie istotne dla rodziców. Klienci powinni regularnie monitorować komunikaty na stronach internetowych marek, ponieważ często pojawiają się tam informacje o wycofaniu produktów, które mogą być niebezpieczne lub niespełniające norm jakościowych.

Produkty wycofane przez Sinsay

Sinsay wycofał z rynku dwa produkty:

  1. Różowy wózek dla lalek (indeks 7938R-MLC)
  2. Kolorowe cymbałki (indeks 7698P-MLC)

Klienci, którzy zakupili te artykuły, są proszeni o natychmiastowe zaprzestanie ich używania i zwrócenie ich zgodnie z procedurą zwrotu. Marka przeprasza za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją.

Sklep SINSAY

Procedura zwrotu

Klienci, którzy niedawno nabyli te produkty, powinni zwrócić je do najbliższego punktu sprzedaży. W przypadku artykułów zakupionych online, zwrot można przeprowadzić poprzez zalogowanie się na konto klienta i wybranie opcji „zwrot” lub „reklamacja”.

Przypomnienie o innych przypadkach wycofania produktów

Ostatnio sklep PEPCO również ogłosił wycofanie jednej z zabawek dla dzieci z powodu niespełniania wymagań określonych w przepisach. Stwierdzono, że różowa kreda do włosów, będąca częścią zestawu dla dzieci „Lalka z akcesoriami Moya Mia Ultra Glow”, zawierała przekroczony poziom migracji glinu, co jest niebezpieczne dla zdrowia. Proces migracji aluminium odnosi się do przenikania tego metalu z materiału zabawki do innych substancji, z którymi ma kontakt.

Sinsay apeluje do klientów o zwracanie uwagi na komunikaty dotyczące bezpieczeństwa produktów i dziękuje za zrozumienie oraz współpracę w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: Letnia kolekcja Wittchen w Lidlu!

Źródło zdjęć:

Autorstwa Kamil Kulawik – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=127063949

Autorstwa Karol Szejner – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=120438071

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej