Połącz się z nami

Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Przebije sławnego brata?

Rozrywka

Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Przebije sławnego brata?

Michał Szpak udowodnił swój ogromny talent muzyczny. Czy to wszystko zasługa genów? Będziemy mogli się o tym przekonać bowiem jego młodsza siostra zadebiutowała właśnie jako piosenkarka! Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Zobaczcie jej pierwszy singiel!

View this post on Instagram

#blackorwhite #red #storm #power #elegance #sopot #livemusic

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Przebije sławnego brata?

Michał Szpak zasłynął dzięki udziałowi w programie talent show X-Factor, gdzie zajął wysokie, drugie miejsce. Po tym występie jego kariera nabrała szybkiego tempa, a wszystko potoczyło się momentalnie. Szpak koncertował, wydawał single, a nawet reprezentował nasz kraj w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w roku 2016 utworem „Color of Your Life”.

Dzięki swojego ogromnemu talentowi zyskał rzeszę fanów, którzy pokochali jego niesamowity głos. Czy talent muzyczny Szpaka przyszedł wraz z genami? Jak się okazuje jego siostra Ewa Szpak sprobówała swoich sił w świecie muzyki dzięki czemu możemy przekonać się, czy Szpak jest uzdolnionym muzycznie ewenementem w rodzinie, czy może cała jego rodzina posiada niebanalne zdolności muzyczne.

View this post on Instagram

#soundcheck #sopot #jeans #80s #80sfashion

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Przebije sławnego brata?

Jak powszechnie wiadomo artysta ma troje rodzeństwa. Choć niewiele osób wie muzyka od zawsze jest istotną częścią życia jego rodziny. Starsza siostra artysty – Marlena jest profesjonalną śpiewaczką operową! Tym razem w ślady brata i starszej siostry postanowiła pójść kolejna z sióstr – Ewa Szpak. Dziewczyna nadal mieszka w rodzinnym domu w Jaśle. Jej debiutancki tytuł piosenki to „Ciche przebiegłe”, który trafił na YouTuba 4 stycznia.

Stało się tak za sprawą Michała, który na swoim oficjalnym fan page’u umieścił odnośnik, który przekierowywał do singla Ewy. W zaledwie 10 dni utwór nastolatki zyskał ponad 30 tysięcy wyświetleń. Michał zapowiedział utwór siostry wyrażając dodatkowo ogromne wsparcie:

„Tak to jest już w rodzinie Szpaków że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić.
Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON jaką tę która daje nadzieję na lepsze jutro !
Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem miłego słuchania ! P.S
Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta ale to chyba nasza domena ❤️
Niesamowite jest to że przelałaś wenę na rzeczywistość 🙂
Kocham Cię i czekam na więcej 🤘🏼”

Co uważacie o debiutanckim utworze Ewy Szpak? Ma szansę pójść w ślady sławnego brata?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry