Połącz się z nami

Siostra zmarłej Nayi Rivery zamieszkała z jej byłym mężem! Mają ku temu ważny powód!

Z życia gwiazd

Siostra zmarłej Nayi Rivery zamieszkała z jej byłym mężem! Mają ku temu ważny powód!

Nayi Rivera trzy miesiące temu zginęła w tragicznych okolicznościach, ratując swojego pięcioletniego synka. Jak się okazuje, jej syn trafił pod opiekę ojca, który zdecydował się na wychowanie go z siostrą zmarłej aktorki Glee. Zobaczcie! Siostra zmarłej Nayi Rivery zamieszkała z jej byłym mężem!

Na początku lipca miały miejsce dramatyczne wydarzenia. Na jeziorze Piru w Kalifornii podczas rejsu motorówką utonęła Nayi Rivera, której wówczas towarzyszył pięcioletni synek. Chociaż chłopczyk wyszedł z tej sytuacji bez szwanku, to niemal całe Hollywood pogrążyło się w żałobie. Co więcej, według raportu koronera i słów Josy’a – synka aktorki, jego mama utonęła na jego oczach, wołając o pomoc…

Zobaczcie: Wstrząsające fakty po śmierci Nayi Rivery wychodzą na jaw! Głos zabrał 4-letni syn aktorki!

Teraz okazuje się, że były mąż Rivery, który pod opiekę wziął pięciolatka, postanowił wychować go wspólnie z siostrą Nayi, a ta sytuacja wzbudziła wiele kontrowersji. Głos w tej sprawie zabrała teraz Nickayla Rivera. Zobaczcie!

View this post on Instagram

do i have ur attention?

A post shared by NICKAYLA RIVERA (@nickaylarivera) on

Siostra zmarłej Nayi Rivery zamieszkała z jej byłym mężem!

Nayi i Ryan Dorsey rozwiedli się dwa lata temu, jednak pomimo rozstania żyli w bardzo dobrych relacjach. Po śmierci aktorki, jej były partner mówił, że nie wyobraża sobie wychowywania syn bez niej i jak się okazuje, znalazł pomocną dłoń u siostry Rivery. Media donoszą, że ta dwójka bardzo zbliżyła się do siebie, a co więcej postanowili nawet razem zamieszkać.

Dopiero kiedy Ryan Dorsey i Nickayla Rivera zostali przyłapania, jak podczas spaceru trzymają się za ręce, zaczęły pojawiać się plotki, a prasa i media nie chciały im dać spokoju. W końcu głos zabrała siostra Nayi i jak możemy przeczytać, nie dba o to, jak będzie to odbierane przez innych ludzi:

„W najciemniejszym okresie mojego życia jedyną ważną rzeczą są moi przyjaciele i rodzina. Trzymam się dla mojego siostrzeńca, mimo że nie mogę się trzymać dla siebie. Nie przejmuję się tym, jak to wygląda, ponieważ nikt nie widzi każdej bolesnej chwili, którą wszyscy przeżywamy” – napisała na swoim InstaStory.

Amerykańskie media donoszą, że Nickayla, Ryan i Josy zamieszkali w trójkę w wynajmowanym domu w Kalifornii.

View this post on Instagram

This is so unfair…there's not enough words to express the hole left in everyone's hearts. I can't believe this is life now. I don't know if I'll ever believe it. You were just here… We were just in the back swimming with Josey the day before. Life just isn't fair. I don't know what to say…I'm thankful for our times and our journey that brought us together and gave us the sweetest and kindest smart little boy we could ever hope for. I remember sometimes you used to get annoyed at me: "Ryan can you stop snap chatting!" Haha. I'm glad I didn't listen to you because I have hundreds and probably thousands of snaps and videos that Josey will have forever and know his momma loved him more than life, and how much fun we had together as he was growing up. Life is all about good times and bad times but with Josey it makes the bad a little less so because a part of you will always be with us. He'll never forget where he came from. We miss you. We will always love you. Love you Meep. 🖤💔🖤 ♥️ To everyone that reached out and I haven't had a chance to or just didn't get back to you…thank you all for the overwhelming love and support you've sent our way. I'll just say in closing, be kind to yourself, be kind to others, forgive…forget…don't hold grudges….if you have nothing nice to say maybe try not to say anything. There's peace in silence. Time on Earth is precious and you just never know….you never know what could happen. Hold your loved ones close, and cherish the times you have with those you care about. ♥️

A post shared by dorseyryan (@dorseyryan) on

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry