Połącz się z nami

Siwiec ponownie odsłoniła sporo ciała i pokazała się bez ubrań. Spodziewała się takiej krytyki?

siwiec

Moda i uroda

Siwiec ponownie odsłoniła sporo ciała i pokazała się bez ubrań. Spodziewała się takiej krytyki?

Natalia wywiązując się z zobowiązań zawodowych, zareklamowała produkty, przy okazji publikując odważne zdjęcia. Siwiec ponownie odsłoniła sporo ciała. Niestety zdjęcia modelki spotkały się ze srogą krytyką internautów.

Chociaż odważne fotki Natalii spodobały się większości internautów, 37-latka mogła przeczytać po swoim adresem także kąśliwe uwagi.

Natalia Siwiec to od lat jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. O pięknej modelce głośno zrobiło się już w 2012 roku, kiedy to media okrzyknęły ją Miss Euro. O tamtej pory Natalia z każdym rokiem coraz bardziej podbija polski show-biznes. Aktualnie Siwiec jest jedną z najchętniej obserwowanych w sieci naszych rodzimych gwiazd. Profil Natalii na Instagramie obserwuje ponad 1.3 mln followersów.

Prywatnie modelka od wielu lat związana jest z Mariuszem Radziszewskim. Nieco ponad trzy lata temu para powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko – córeczkę Mię.

Siwiec ponownie odsłoniła sporo ciała

Natalia należy do grona gwiazd, które bardzo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Poza publikowaniem zdjęć, które związane są z jej aktywnością zawodową, modelka chętnie pokazuje internautom także odrobinę swojego życia prywatnego. Na Instagramie Siwiec internauci zobaczyć mogą sporo rodzinnych fotografii, a także relacji, na których nie brakuje filmików z jej córeczką.

Od pewnego czasu Natalia razem z rodziną przebywa w Meksyku. Modelka uwielbia wakacje i wspólnie z Mariuszem oraz Mią chętnie wyjeżdżają poza granice Polski. Mimo iż Siwiec jest na urlopie, nie zapomina o zobowiązaniach zawodowych. Jedne z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała na swoim profilu, przy okazji reklamując markę kosmetyczną, wywołały sporo zainteresowania. Modelka pokazała się bowiem na nich bez ubrań.

Natalia przyzwyczaiła już swoich obserwatorów do publikowania odważnych zdjęć, które zawsze wzbudzają wśród nich mieszane odczucia. Chociaż 37-latka od lat mierzy się z hejtem i świetnie radzi sobie z niepochlebnymi opiniami na swój teraz, także i tym razem pod zdjęciami, na których pokazuje się bez ubrań, pojawiło się wiele kąśliwych uwag.

Kiedy nic nie dzieje się na Instagramie, najlepiej wrzucić gołą fotkę – wiadomo”

„Niczym ciekawym nie błyszczysz 😂 Gołym tyłkiem bo tylko to potrafisz ……”

Na szczęście Natalia mogła przeczytać pod swoim adresem zdecydowanie więcej pochlebnych opinii.

„Piękna zazdroszcze urody i figury”

„Prześlicznie Natalia. Uwielbiam Twoje naturalne zdjęcia”

A Wy co sądzicie o odważnych zdjęciach Natalii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry