Połącz się z nami

Siwiec z córeczką na wakacjach w Meksyku! Mia skradła serca internautów!

Z życia gwiazd

Siwiec z córeczką na wakacjach w Meksyku! Mia skradła serca internautów!

Natalia Siwiec Nowy Rok postanowiła rozpocząć od podróży do dalekiego Meksyku, gdzie wybrała się z całą rodziną. Na najnowszych zdjęciach, które publikuje w sieci, największą gwiazdą jest oczywiście jej córeczka Mia. Jedno ze zdjęć skradło serca internautów i nasze! Zobaczcie, jak się bawi Siwiec z córeczką na wakacjach w Meksyku!

Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego, modelka bardzo chętnie pokazuje nam zdjęcia i filmiki z życia małej Mii. Siwiec jest również jedną z tych gwiazd, które nie ukrywają twarzy swoich pociech, dzięki czemu możemy często na jej profilu znaleźć zdjęcia jej córeczki, która bez wątpienia wyrasta na gwiazdę.

Natalia nie raz musiała również zmierzyć się z hejtem odnośnie tego, że tak często pokazuje córkę w sieci. Jednak musimy przyznać, że już nie wyobrażamy sobie jej konta w social-mediach, bez zdjęć i nagrań jej pociechy, która za każdym razem kradnie nasze serca.

Natalia wraz z mężem bardzo dużo podróżują i za każdym razem wybierają jakiś rajski zakątek świata. Tym razem całą rodziną wybrali się na urlop do Meksyku, a jak wiemy to nie pierwszy raz, kiedy właśnie wybrali ten kierunek podróży. Natalia bez wątpienia jest wspaniałą mamą wpatrzoną w swoją córeczkę, a najnowszym zdjęciem tylko to udowodniła!

Siwiec z córeczką na wakacjach w Meksyku!

Na Instagramie Natalii możemy zobaczyć zdjęcie ze wschodem słońca. Natalia, krótko podpisała poniższą fotografię:

„Zakochane we wschodach słońca. Kochamy wstawać rano i chodzić po plaży ☀️”

Musimy przyznać, że jest to uroczy widok mamy z córką na drugim końcu świata. Jednak naszą uwagę zwróciła również fotografia Mii, która pląsa w rytm muzyki na białym meksykańskim piasku. Dziewczynka w czerwonej sukience i chustce na głowie wygląda przesłodko! Natalia tym razem zdjęcie podpisała:

„Queen of the universe🪐 ( Królowa wszechświata)”

View this post on Instagram

Queen of the universe🪐 #tulum

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Źródło:Instagram

Nie tylko my uważamy, że Mia jest tak słodka, że nie da się oderwać od niej wzroku. Świadczą o tym również komentarze pod zdjęciem!

„to jest najlepsze zdjęcie na świecie ❤️”

„Rośnie modeleczka 😘💕”

„Jaka to jest agentka 😍😍”

Nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć z wielkich podróży małej Mii!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry