Połącz się z nami

Skandal w rodzinie królewskiej! Książę William zdradził księżną Kate!?

News

Skandal w rodzinie królewskiej! Książę William zdradził księżną Kate!?

Nie od dziś wiadomo, że rodzina królewska jest uważana za wzór dobrego wychowania i stroni od skandali. Jednak jak możemy zauważyć, to nie pierwszy skandal w tej rodzinie. Swojego czasu cały świat mówił o księżnej Dianie i księciu Karolu, których romanse wyszły na światło dzienne, a cały świat mediów o tym huczał. Czyżby książę William poszedł w ślady rodziców?

William i Kate od ponad ośmiu lat tworzą zgrane małżeństwo. Ich ślub był wydarzeniem na skalę światową, a historia, która ich połączyła, nadaje się na hollywoodzki film. Najpierw była, przyjaźń, która przerodziła się w wielką miłość. Nie obyło się bez kilku miesięcy kryzysu, jednak wszystko skończyło się jak w bajce i najbardziej szanowana para na brytyjskim dworze stanęła na ślubnym kobiercu na oczach całego świata. Jednak jak mówią słowa znanej piosenki „nic nie może przecież wiecznie trwać”, media obiegła wiadomość, że książę William zdradził swoją małżonkę!

William i Kate swój pierwszy kryzys w związku przechodzili podczas wspólnych studiów. Powodem, miał być romans księcia, jednak Middleton postanowiła mu wybaczyć zdradę i jakiś czas później byliśmy świadkami ich zaręczyn. Jak się znowu okazuje, koszmar z przeszłości znowu dopadł rodzinę królewską.

Jak donoszą brytyjskie media, książę William znowu zdradził księżną Cambridge, a obiektem jego skoku w bok miała być wieloletnia przyjaciółka Kate, Rose Hanbury.

Ostatnio miało miejsce dziwne zachowanie księżnej, która miała pokłócić się z przyjaciółką i zażądała od męża wykluczenia jej z elitarnego kręgu.

Jak informuje „The sun” 

„Były naprawdę blisko, uchodziły za wzór wielkiej przyjaźni i powierzały sobie najskrytsze sekrety. Teraz sytuacja między nimi jest napięta. Nikt nie rozumie, jak do tego doszło. Przez lata ich losy ciągle się splatały”.

Informacje o kłótni księżnej z jej najlepszą przyjaciółką rozgrzały brytyjskie media do czerwoności. Giles Coren, dziennikarz na wyspach, który od lat dostarcza informacji o rodzinie królewskiej za pomocą mediów społecznościowych, napisał o całym zajściu. Na wiadomość o rzekomym romansie księcia, odpowiedział ze szczerością 

„Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie, nawet my, Żydzi”– potwierdził doniesienia prasy. Po jakimś czasie wpis został usunięty.

Rzecznik rodziny królewskiej odmówił wypowiedzi na ten temat, co jeszcze bardziej podsyciło przypuszczenia o zdradzie. Natomiast Richard Kay ekspert brytyjskiej monarchii zdradził, że księżna Kate i Rose Hanbury ” rozważają prawne działania przeciwko sobie”, więc sprawa wydaje się naprawdę poważna.

Księżna Kate już raz wybaczyła zdradę Williamowi, kiedy nie byli jeszcze narzeczeństwem. Lecz kilka lat później, przed ślubem siostry księżnej Pippy, William został przyłapany w klubie na obściskiwaniu nieznajomej kobiety pod wpływem alkoholu, a filmik nadal krąży w sieci.

Myślicie, że jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego skandalu w rodzinie królewskiej i książę naprawdę dopuścił się zdrady?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry