Skandal z udziałem Lewandowskiego. Tak potraktował młodego piłkarza [WIDEO]

13 listopada 2023
Przez: : B.Z

Skandal z udziałem Lewandowskiego. Ostatnie tygodnie nie są udane dla kapitana polskiej reprezentacji. Robert Lewandowski niedawno wrócił po urazie, który wykluczył go między innymi z ostatniego zgrupowania kadry. Jego zespół – FC Barcelona – nie imponuje jednak grą i wynikami. Dużo krytyki spada też na Polaka, który choć strzelił w niedzielnym meczu ligowym dwa ważne gole, to i tak podpadł kibicom. Wszystko przez bardzo nieładne potraktowanie młodego piłkarza swojego zespołu. Co podczas meczu zrobił Lewandowski? Wideo poniżej.

Skandal z udziałem Lewandowskiego. Tak potraktował młodego piłkarza [WIDEO]

Znowu głośno jest o Robercie Lewandowskim – tym razem bynajmniej chodzi jednak o dwa ważne gole, strzelone w niedzielnym meczu ligowym FC Barcelony. Choć dwa trafienia Polaka dały Katalończykom istotne 3 punkty, to inne zachowanie napastnika jest na językach futbolowych ekspertów i kibiców.

W zespole Barcelony – jak wynika z medialnych doniesień – nie dzieje się najlepiej. Ekipa gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, niezadowalające są także osiągane przez nią wyniki. Za jednego z winowajców takiego stanu rzeczy uważa się Roberta Lewandowskiego, który obecnie jest największym gwiazdorem Blaugrany. Uważa się jednak, że ten gra zdecydowanie poniżej swojego wysokiego poziomu. W dodatku ma mieć zły wpływ na młodych zawodników, jakich do prowadzonej przez siebie drużyny wprowadza trener Barcy – Xavi.

Jeden z przykładów, mogący potwierdzać tę tezę, widzieliśmy wczoraj. Kamery uchwyciły bowiem moment, w którym Robert Lewandowski – kolokwialnie mówiąc – beszta młodziana ze swojego zespołu. Gdyby tego było mało, “Lewy” na koniec nie podał mu ręki. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje producent hitowego serialu Netfliksa. Zginął w strefie Gazy

Młody zawodnik nie podał piłki Lewandowskiemu. Wtedy się zaczęło…

Jak można przeczytać w wielu relacjach na Twitterze – wszystko zaczęło się od tego, że młody zawodnik FC Barcelony, Lamine Yamal urodzony w roku 2007, nie podał piłki polskiemu napastnikowi. Zamiast tego oddał strzał na bramkę. Za wszystko zebrał wielką burę od Roberta Lewandowskiego. Później, gdy młodzian chciał przybić piątkę Polakowi, ten po prostu go zignorował. O sprawie jest głośno nie tylko w polskich, ale też w zagranicznych mediach. Czy uważacie, że Robert Lewandowski postąpił słusznie?

źródło: Twitter; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej