Skandaliczne zachowanie Eltona Johna. Gwiazdor nie wytrzymał i zrobił TO w sklepie!

Słowa kluczowe:
elton johnskandal
11 lipca 2024
Przez: : M.J

Elton John niedawno znalazł się w centrum kontrowersji podczas wizyty w sklepie obuwniczym. Według doniesień, w sklepie Sugarkikz  w Nicei doszło do niecodziennego i szokującego zdarzenia z udziałem słynnego muzyka.

77-letni Elton John zakończył swoją pięcioletnią pożegnalną trasę koncertową “Farewell Yellow Brick Road” w 2023 roku. Zapowiedział wtedy, że zamierza pożegnać się ze sceną koncertową, jednak nie rezygnuje z tworzenia muzyki. Jego decyzja wynikała z chęci poświęcenia większej ilości czasu dla swojej rodziny – męża i dwójki synów.

Elton John z rodziną / fot. Instagram.

Skandaliczne zachowanie Eltona Johna

W trakcie wizyty w sklepie obuwniczym, Elton John pojawił się w towarzystwie swoich dzieci oraz ochroniarza. Jak relacjonował właściciel sklepu, Ryan Sukkar, piosenkarz zapytał, czy w sklepie jest toaleta. Gdy okazało się, że nie ma takiej możliwości, John poprosił swojego ochroniarza o butelkę. Na oczach innych klientów postanowił zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne, jednak nie był w stanie dokładnie trafić do butelki, co spowodowało zabrudzenie podłogi. Ochroniarz natychmiast posprzątał miejsce zdarzenia.

Ryan Sukkar początkowo nie wiedział, kim jest jego niecodzienny klient. Był wściekły na piosenkarza za jego skandaliczne zachowanie. Dopiero po sprawdzeniu tożsamości Eltona Johna w internecie, jego nastawienie uległo zmianie. Wokalista, po zakończeniu incydentu, zakupił dwie pary butów, a także zgodził się na zrobienie zdjęcia z właścicielem sklepu oraz uścisnął mu dłoń. Co więcej, na stronie sklepu opublikował także zdjęcie z podziękowaniami.

Elton z synami w sklepie Sugarkikz / fot. Instagram.

Całe zajście zostało zgłoszone przez Sukkara portalowi TMZ, który opublikował te informacje. Sprawa zyskała szeroki rozgłos w mediach, wywołując mieszane reakcje opinii publicznej. Jak dotąd, Elton John nie odniósł się oficjalnie do tych doniesień. Mimo to, zachowanie w sklepie obuwniczym wywołało wiele pytań i komentarzy, zarówno wśród fanów, jak i krytyków artysty.

ZOBACZ TAKŻE: “Vogue” opublikował ślubne zdjęcia Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz! Suknia córki miliardera zwala z nóg…

Kontrowersyjna sytuacja w Nicei jest tylko jednym z wielu przykładów, jak życie gwiazd może przyciągać uwagę mediów i opinii publicznej. Bez względu na to, jak bardzo starają się one unikać skandali, czasami nawet najwięksi artyści mogą znaleźć się w centrum niepożądanej uwagi.

Źródło: muzyka.interia.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej