Połącz się z nami

Skibińska SZOKUJE odważną fryzurą! 57-latka jest łysa!

Moda i uroda

Skibińska SZOKUJE odważną fryzurą! 57-latka jest łysa!

Aktorka od jakiegoś czasu kusi swoich obserwatorów sporą dawką zaskakujących zdjęć. Tym razem Ewa Skibińska szokuje odważną fryzurą! 57-latka jest łysa!

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zszokowało jej obserwatorów. 57-latka jest totalnie łysa! Co za metamorfoza!

Ewa Skibińska od lat gości na szklanym ekranie oraz również na deskach teatru. Z pewnością widzom znana jest przede wszystkim z roli Eli Walickiej w serialu „Na dobra i na złe”. Później przez wiele lat grała jedną z głównych ról w bardzo popularnym od kilkunastu lat serialu Polsatu „Pierwsza Miłość”, gdzie grała Teresę Żukowską. Aktorka na jakiś czas zniknęła z mediów, by po kilku latach powrócić i zaskoczyć swoich fanów. Zagrała jedną z kluczowych ról w nowym serialu Netflixa „W głębi lasu”.

Ewa jest bardzo aktywna w social-mediach, gdzie prowadzi swój profil na Instagramie. Grono obserwatorów aktorki rośnie z dnia na dzień. Skibińska stara się przyciągnąć fanów dość zaskakującym portfolia. Na jej profilu możemy znaleźć sporo bardzo odważnych zdjęć. Aktorka nie ma oporów w publikowaniu fotografii, na których pozuje bez ubrań.

Ostatnio Ewa zamieściła szokujące zdjęcie, na którym pozuje totalnie rozebrana, zamazując jedną z najintymniejszych części swojego ciała. Fani aktorki byli pod ogromnym wrażeniem jej odwagi i docenili ciało 57-latki, która dba o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

Skibińska SZOKUJE odważną fryzurą! 57-latka jest łysa!

Tym razem Skibińska ponownie zszokowała swoich followersów. Aktorka pokazała się w totalnie innej odsłonie. Ślad po jej charakterystycznych rudych włosach zniknął, a pojawiła się totalnie łysa głowa Ewy. Czyżby 57-latka podjęła tak drastyczne kroki i zdecydowała się zgolić włosy?

Pod dodanym zdjęciem Ewa zamieściła hasztagi sugerujące, że nowe wcielenie jest jedynie jej kreacją teatralną, a łysa głowa to jedynie zabieg charakteryzatorski.

Nie da się ukryć, że aktorka to piękna kobieta i nawet bez włosów wygląda bardzo dobrze. Jednak my uwielbiamy charakterystyczne rude włosy Ewy i ciężko byłoby się przyzwyczaić do aktorki w takim wydaniu.

A Wam, jak się podoba aktorka totalnie bez włosów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry