Sklep Rydzyka oferuje prezenty na Dzień Matki. Zadziwiające ceny

24 maja 2022
Przez: : B.Z

Sklep Rydzyka oferuje prezenty na Dzień Matki. Internauci błyskawicznie zwrócili uwagę na oferowane tam produkty oraz na ich ceny. Okazały się ona dla wielu dość zadziwiające. Wśród produktów jakie można tam znaleźć, można trafić nawet na… telefon komórkowy. Ile kosztuje? I co jeszcze ciekawego znajdziemy w sklepie Rydzyka w zakładce “Dzień Matki”?

Sklep Rydzyka oferuje prezenty na Dzień Matki. Zaskakujące produkty i zadziwiające ceny

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Przeróżne sklepy prezentują z tejże okazji specjalne oferty skierowane właśnie dla mam. Podobnie jest w sklepie Tadeusza Rydzyka – czyli na stronie internetowego sklepu fundacji Lux Vertitas. Po wejściu na witrynę sklepu, naszym oczom ukazuje się specjalna zakładka “Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy”. Co możemy tam znaleźć?

Jak się okazuje, oferta w tejże zakładce jest dość bogata. W oczy rzucają się także mocno zróżnicowane produkty – a to dlatego, że pomiędzy różnego rodzaju dewocjonaliami, możemy trafić choćby na… telefon komórkowy. To prosty w obsłudze telefon z klapką, który może okazać się odpowiedni dla seniorów. W przecenie trzeba za niego zapłacić 198 złotych, co nie wydaje się zbyt wygórowaną kwotą (przed przecena kosztował 210 złotych). To jednak nie koniec interesujących znalezisk na stronie sklepu.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk ze złamanym nosem trafiła do szpitala. Aktorka pokazała zdjęcia z wypadku

Torba “na dobre zakupy” za 73zł, medalik ze św. Ritą za 48zł

Uwagę internautów przykuła też torba na zakupy, którą na stronie zatytułowano “Torba na dobre zakupy”. To nic innego jak zwyczajna torba z zamkiem, jaką niejednokrotnie można zobaczyć u ludzi podczas robienia zakupów. Warto pochylić się nad jej ceną – trzeba bowiem zapłacić za nią aż 73zł. Tuż obok niej na stronie widzimy jeszcze choćby “Srebrny medalik św. Rity z pobłogosławioną różą”. Jego koszt to 48 złotych.

Na poniższej grafice widnieje jeszcze “Różaniec z kamieni turkus afrykański ze Św. Janem Pawłem II/Matką Bożą” w cenie 49,90zł. Całą ofertę na Dzień Matki w sklepie Ojca Tadeusza Rydzyka można sprawdzić pod TYM LINKIEM.

źródło: o2.pl, sklep.luxvertatis.pl; foto: zrzuty ekranu sklep.luxvertatis.pl, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej