Połącz się z nami

Skrzynecka o nieobecności Królikowskiego: „Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.”

Rozrywka

Skrzynecka o nieobecności Królikowskiego: „Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.”

Katarzyna Skrzynecka w jednym z wywiadów przyznała, jak bardzo ceni program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wyznała również, że cała obsada cierpliwie czeka na powrót Pawła! Piękna słowa! Skrzynecka o nieobecności Królikowskiego: „Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to polski program rozrywkowy, które emituje stacja Polsat od długich, sześciu lat. Program cieszy się ogromną popularnością. Widzowie pokochali show nie tylko za wielkie talenty muzyczne uczestników, ale za zadziwiające charakteryzacje. Często po pierwszych minutach występu ciężko stwierdzić, kto tak naprawdę występuje pod zjawiskową stylizacją. Program ten różni się od pozostałych brakiem zawziętej rywalizacji, a wszystko to dzięki sposobie nagrodzenia najlepszego uczestnika. Wygrywa ten, kto głosami jurorów i pozostałych uczestników zdobędzie największą ilość głosów. Nagroda to czek na 10 tysięcy złotych. Cała kwota zostaje przekazana na wybrany cel.

View this post on Instagram

No i kto był najlepszy?

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Skrzynecka o nieobecności Królikowskiego: „Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.”

Katarzyna Skrzynecka, która nie tylko wygrała jeden z odcinków, ale także zasiadła w jury, w jednym z wywiadów dla „Jastrząbpost” przyznała jak wiele pozytywnych emocji kryje się w każdym odcinku:

„To jest program, w którym nikt nikogo nie krytykuje, nie ma negatywnych emocji, nikt nie nakręca niezdrowej rywalizacji. Program, w którym jest mnóstwo pięknej muzyki, ciężkiej pracy kilkuset osób, które są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie: charakteryzatorów, choreografów, muzyków, fantastycznych uczestników, którzy dokonują rzeczy niemożliwych. Naszych widzów to wzrusza, cieszy, bawi, bo to są pozytywne, szczere emocje. Za tę piękną muzykę, za szczere emocje, widzowie kochają ten program.”

Jak powszechnie wiadomo, w najnowszej edycji nie zobaczymy Pawła Królikowskiego, który pod koniec zeszłego roku trafił do szpitala w wyniku poważnych problemów ze zdrowiem – o tym możecie przeczytać TUTAJ. Katarzyna przyznała, że choć jego miejsce zastąpi Adam Strycharczyk wszyscy mają nadzieję, że Paweł wróci do zdrowia i już niedługo dołączy do składu jury:

„Na Pawła czekamy, mam nadzieję, że będzie zdrowiał i do nas dołączy. Póki co Adam Strycharczyk, który jest zwycięzcą poprzedniej edycji, zgodził się godnie Pawła reprezentować i zastępować. Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.”

Będzie Wam brakowało Pawła Królikowskiego w nadchodzącej edycji?

TUTAJ możecie zobaczyć uczestników nowej edycji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry