Połącz się z nami

Skrzynecka postawiła na znaczne zmiany w wyglądzie! Jaki efekt?

Skrzynecka

Moda i uroda

Skrzynecka postawiła na znaczne zmiany w wyglądzie! Jaki efekt?

Aktorka zdecydowała się na samodzielną koloryzację włosów w zaciszu domowym. Skrzynecka postawiła na znaczne zmiany w wyglądzie. Sprawdźcie, jaki jest tego efekt!

Jak się okazuje, aby świetnie wyglądać, nie trzeba wcale wychodzić z domu do fryzjera!

Katarzyna Skrzynecka obecna jest w świecie mediów już od kilku dziesięciu lat. Niezwykle utalentowana aktorka pochwalić się może udziałem w licznych produkcjach telewizyjnych, a także konkursach wokalnych.

Poza pracą jako aktorka Katarzyna świetnie sprawdza się także w roli prowadzącej. Gdy wystąpiła w pierwszej edycji TVN-owskiego „Tańca z Gwiazdami”, później przez kilka sezonów u boku Piotra Gąsowskiego współprowadziła show. Także występ w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” i spektakularne zwycięstwo w 1. edycji sprawiało, że od 12. sezonów z sukcesem zasiada w panelu jurorskim.

Ostatnio głośno o Kasi Skrzyneckiej zrobiło się także za sprawą spektakularnej metamorfozy. Aktorka przyznała, że udało się jej schudnąć kilkanaście kilogramów. Mąż Marcin Łopucki, który na co dzień jest trenerem personalnym, z pewnością pomógł małżonce w ułożeniu planu treningowego, jednak kluczowa w tym przypadku była wegańska dieta redukcyjna. Więcej o tym, jak Skrzynecka schudła 14 kg, znajdziesz tutaj.

Skrzynecka postawiła na znaczne zmiany w wyglądzie!

W związku z sytuacją spowodowana koronawirusem, która od kilku tygodni obecna jest w Polsce, zamkniętych zostało wiele miejsc pracy, w którym możliwy jest bezpośredni kontakt klienta i pracownika. Miejscem takim są oczywiście także salony fryzjerskie, także wszelkie zabiegi na głowie, wykonywać może jedynie na własną rękę. Kasia, która również nie może udać się do fryzjera, postanowiła samodzielnie zafarbować włosy.

„uda łosie 😁😁 (w kwestii tunningu koloru włosów domowym farbowaniem) 👍(farba znanej firmy dobrej jakości kupiona w znanym kosmetycznym sklepie sieciowym 😉 kolor „mrożony perłowy blond” nr 9 – 5 , bo wiele pań pytało 😉 nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp 😉 spokojnie dało radę👍👍👍 45 minut) 😁😁😁 mąż docenia fryzurę 🤣🤣🤣”

Jak Wam się podoba nowy kolor aktorki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry