Sławek Uniatowski: [wiek, piosenki, M jak miłość, partnerka, Instagram]

8 czerwca 2020
Przez: : KS

Sławek Uniatowski to wokalista, który poza pięknym głosem, może pochwalić się nienaganną aparycją. Nie ma się co zatem dziwić, że grono jego fanek jest aż tak liczne. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądały początki jego kariery oraz co wiadomo o jego życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Sławek Uniatowski: wiek

Sławomir Uniatowski pochodzi z Torunia. Urodził się 11 maja 1984 roku, a co za tym idzie ma 37 lat. Co ciekawe, skończył szkołę średnią o profilu gastronomiczno-hotelarskim. Od najmłodszych lat uczył się gry na instrumentach. W młodości należał do zespołów, jednakże po czasie zdecydował się zapracować nad własną karierą. Na swoim koncie ma liczne wygrane konkursy wokalne.

Mężczyzna bardzo dba o swoją prywatność i niewiele zdradza na jej temat publicznie. W przeszłości związany był z Katarzyną Burzyńską, a media łączyły go również z aktorką Agnieszką Włodarczyk. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy jego serce jest zajęte przez jakąś kobietę.

Sławek Uniatowski kariera
Sławomir Uniatowski

Zobacz także: Co wiemy o wokaliście Krystianie Ochmanie?

Sławek Uniatowski: kariera

W 2005 roku dał poznać się telewidzom, biorąc udział w programie Idol. Okazuje się, że udało mu się dotrzeć do samego finału, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce. Niedługo później zaczął pracę nad pierwszą płytą, która niestety nie ukazała się w sprzedaży. Na swoim koncie ma współpracę z licznymi cenionymi polskimi artystami. Dotychczas wydał jeden album studyjny, a jego najpopularniejsze utwory to: Każdemu wolno kochać oraz Honolulu.

Artysta próbuje swoich sił także w branży filmowej. W 2019 roku dołączył do obsady M jak miłość. W uwielbianym przez telewidzów serialu wciela się w rolę Leszka Krajewskiego. Oprócz tego, wziął udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie także pojawia się na gościnnych występach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sła(@uniatowski)

Sławek Uniatowski: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @uniatowski. Na chwilę obecną, aktywność wokalisty śledzi ponad 98 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@uniatowski)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej