Połącz się z nami

Sławomir Świerzyński: [kim jest?, wiek, kariera, Bayer Full, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Sławomir Świerzyński: [kim jest?, wiek, kariera, Bayer Full, żona, Instagram]

Sławomir Świerzyński bez dwóch zdań jest postacią doskonale znaną wszystkim miłośnikom muzyki disco polo. Jego kariera trwa już od wielu lat. Mimo, że w ostatnim czasie wobec jego osoby pojawiły się kontrowersje, nadal cieszy się duża popularnością. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Sławomir Świerzyński: wiek

Piosenkarz pochodzi z Gostynia, a urodził się 15 października 1961 roku. W związku z tym ma 59 lat. Jest znany nie tylko ze swojej działalności muzycznej, ale także telewizyjnej i politycznej. Mianowicie, na szklanym ekranie mieliśmy okazję oglądać go w roli prezentera, a oprócz tego należał do partii i angażował się w działalność polityczną. Co ciekawe, od wielu lat prowadzi także gospodarstwo i jest właścicielem stadniny koni.

Sławomir Świerzyński: kariera

Mężczyzna wielokrotnie występował nie tylko na scenie muzycznej, ale także pojawiał się w telewizji w roli prezentera. Między innymi, był prowadzącym jednego z Festiwalu Disco Polo w Kobylnicy oraz podczas startu kanału Disco Polo Music. Na swoim koncie ma także epizod filmowy. Pojawił się w roli gwiazdy disco polo w filmie ,,Kochaj i rób co chcesz’’. A ponadto, był gospodarzem teleturnieju ,,Gospodarz, czyli złote asy Polsatu’’.

Sławomir Świerzyński: Bayer Full

Świerzyński najbardziej kojarzony jest jednak z zespołu Bayer Full, który jakiś czas temu przeżywał lata swojej świetności i był jednym z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Założył go w 1984 roku. Do ich największych hitów należy zaliczyć ,,Majteczki w kropeczki’’, ,,Szalona blondynka’’ oraz ,,Wszyscy Polacy’’.

Sławomir Świerzyński: żona

Wybranką jego serca jest żona Renata. Owocem ich miłości jest troje dzieci, dwoje synów Damian i Sebastian oraz córka Nikola. Co ciekawe, razem założyli zespół o nazwie Baby Full. Sporadycznie występowali również na scenie z ojcem.

Sławomir Świerzyński: Instagram

Okazuje się, że gwiazda disco polonie nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, jego zdjęcia znajdziemy na koncie zespołu pod nazwą @bayerfull.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry