Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”. Iga przeszła operację plastyczną

Iga Śmiechowicz miała operacje

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”. Iga przeszła operację plastyczną

Bohaterka 5. sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia przyznała, że zdecydowała się na poprawę swojego wyglądu. Iga Śmiechowicz miała operację plastyczną. Zobaczcie, jak wygląda.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Nowy sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia

Iga Śmiechowicz razem z pięciorgiem innych uczestników jest bohaterką najnowszego sezonu programu Ślub od pierwszego wejrzenia. 31-katka dotychczas nie miała szczęścia w miłości, dlatego postanowiła wziąć udział w najnowszej edycji reality-show, aby z pomocą ekspertów trafić na mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć prawdziwy związek oparty na zaufaniu i miłości.

W odcinku, w którym widzowie poznali nowe pary piątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, w sieci aż wrzało. Okazało się, że małżonkiem Igi został Karol. Internauci wielokrotnie podkreślali, że wybór ekspertów był błędny, a jedyną parą, która została właściwie dobrana, byli Laura oraz Maciej.

Iga ze Ślubu… przeszła operację plastyczną

Udział Igi w popularnym programie miał także i mroczne strony. 31-latka zmierzyła się z ogromnym hejtem ze strony internautów. Uczestniczka piątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia nie pozostała bierna wielu krytycznym komentarzom, które wciąż czytała pod swoim adresem i nie wytrzymała. Śmiechowicz w obszernym wpisie odpowiedziała na hejt, jaki dopadł ją ze strony widzów.

Zobacz także: Iga Śmiechowicz dosadnie reaguje na hejt

Iga bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, ale z wiadomych powodów, wciąż nie zdradziła, czy jej związek z Karolem przetrwał.

Ostatnio na Instagramie Śmiechowicz pojawił się post, w którym bohaterka Ślubu od pierwszego wejrzenia przyznała, że przeszła operację plastyczną. Iga, dla której odstające uszy były największym kompleksem, postanowiła poprawić ich wygląd. Na swoim story zdradziła kilka szczegółów związanych z korektą uszu.

„Koszt cztery tysiące złotych. Czy boli? Chwilę po zabiegu tak, ale lekarz przepisuje tabletki. Mnie później nie bolało, aczkolwiek podobno do tygodnia może poboleć. Opaska przez miesiąc non stop (może być ozdobna, bo dama itp., więc nie będziecie mumią). Ja normalnie spałam na boku bez problemu. Po miesiącu przez kilka miesięcy opaska tylko na noc. Jeszcze przez parę miesięcy uszy mogą mocno reagować, być lekko odrętwiałe” – napisała Iga

Iga Śmiechowicz miała operacje plastyczną
Iga Śmiechowicz przeszła operację plastyczną

Śmiechowicz pokazała także, jak wygląda po operacji plastycznej.

Iga ze ślubu przeszła operacje
Iga pokazała, jak wygląda po operacji plastycznej

źródło: Instagram Igi Śmiechowicz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry