Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Iza i Kamil nadal są małżeństwem? Znamy prawdę!

Czy Iza i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Iza i Kamil nadal są małżeństwem? Znamy prawdę!

Widzowie chętnie zasiadali przed szklanymi odbiornikami i śledzili losy uczestników kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia. W piątym sezonie wielu widzów z zapartym tchem śledziło historię Izy i Kamila. Choć nad ich związkiem w pewnym momencie zawisły czarne chmury wielu fanów było pewnych, że para Izy i Kamila przetrwa i będzie kontynuowała swoją relację. Mieli rację? Przekonajcie się!

Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, którzy odważyli się stanąć na ślubnym kobiercu z osobami, których kompletnie nie znają. Pary dobierane są pod względem cech osobowości przez ekspertów. Niemniej jednak nie zawsze ich relacje kończą się happy endem.

Związek Izy i Kamila

Iza i Kamil od samego początku byli uznawani za jedną z najbardziej zgranych par. Widzowie bardzo im kibicowali i trzymali kciuki, by związek ten przetrwał, a małżeństwo połączyło prawdziwe uczucie. W finałowym odcinku okazało się, że w ich związku bywały wzloty i upadki, a choroba zarówno Izy i Kamila doprowadziła do kryzysu w ich związku. Ku wielkiemu zadowoleniu fanów, postanowili zawalczyć o swoje małżeństwo i spróbować pracować nad swoim związkiem. W finałowym odcinku Iza przyznała:

„Chcę tę relację jeszcze ciągnąć troszeczkę i budować. Jeszcze chciałabym dalej próbować. Trzeba jeszcze się poznać i popracować nad tym. W jakim to pójdzie kierunku tego nie wiem na dzień dzisiejszy, bo ja ciągle szukam w nim”

Iza i Kamil

Iza i Kamil nadal są razem

Jak się okazuje, po długich miesiącach Iza i Kamil udowodnili, że chcieć to znaczy móc, a ich związek, pomimo kryzysów przetrwał. Dzień po wielkim finale piątego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia zarówno na Instastory Izy, jak i Kamila pojawiło się ujęcie, które zdradza to, na co czekali fani ich małżeństwa. Na opublikowanych zdjęciach Iza i Kamil jadą wspólnie samochodem i trzymają się za ręce, co oznacza, że nadal są razem. Zobaczcie sami!

Relacja Izy
Relacja Kamila

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry