Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Które pary są razem po programie? Widzowie mają swoje teorie

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Które pary są razem po programie? Widzowie mają swoje teorie

Finał nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zbliża się wielkimi krokami. W tym sezonie poznaliśmy trzy pary, które poznały się w dniu swojego ślubu. Czy ich małżeństwa przetrwały i uczestnicy są razem po programie?

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Nowy sezon Ślubu

Ślub od pierwszego wejrzenia to kontrowersyjne reality-show, które zadebiutowało w polskiej telewizji w 2016 roku. Formuła programu wzbudza wiele emocji, a wszystko za sprawa tego, ze samotni uczestnicy zgłaszający się do show, poznają się dopiero w dniu swojego ślubu.

Osoby, które dotychczas nie miały dużo szczęścia w miłości i pragną w końcu poznać swoją drugą połówkę, powierzają swój los w ręce ekspertów. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski na podstawie zgłoszeń, ankiet i rozmów, dobierają uczestników w pary, które ich zdaniem mają realne szanse na stworzenie stałego związku.

W nowym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy małżeństwa, które poznały się w dniu swojego ślubu. Czy Kasia i Paweł, Aneta i Robert oraz Julia i Tomasz są razem po programie?

Które pary są razem po programie?

O tym, czy pary z nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia są nadal razem po programie, dowiemy się dopiero po emisji finałowego odcinka reality-show. Kasia i Paweł, Aneta i Robert, a także Julia i Tomasz po czterech wspólnie spędzonych tygodniach spotkają się z ekspertami i przekażą im, czy chcą być wciąż razem, czy jednak zdecydują się na rozwód.

Za nami kilka odcinków 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Pary miały okazje spędzić ze sobą kilka dni na podróży poślubnej. Wkrótce wrócą do swoich domów, poznają bliżej bliskich i rodzinę swoich małżonków. Czy kolejne dni ułatwią im podjęcie decyzji? Przekonamy się niebawem.

Widzowie, którzy śledzą losy bohaterów reality-show, mają wiele teorii co do dalszych losów par. Wielu fanów programu twierdzi, że największe szanse na stworzenie trwałej relacji ma Aneta i Robert, którzy od samego początku dogadują się najlepiej.

Zobacz także: Czy małżeństwo Anety i Roberta przetrwało?

Zdaniem widzów Kasia i Paweł, a także Julia i Tomek prawdopodobnie zdecydowali się rozstać po programie.

Kasia i Paweł rozstali się
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł

Czy przypuszczenia widzów okażą się słuszne? O tym dowiemy się wkrótce.

źródło: Instagram EarlGrey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry