„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Poznaliśmy wszystkich uczestników. Kto z kim weźmie ślub? Widzowie już wiedzą…

8 września 2021
Przez: : W.M.

W miniony wtorek widzowie stacji TVN zobaczyć mogli pierwszy odcinek nowego sezonu programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy bliżej troje uczestników, ale produkcja przedstawiła także pozostałych singli. Kto z kim stworzy parę?

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Ślub od pierwszego wejrzenia

Na ten dzień czekało wielu fanów programu Ślub od pierwszego wejrzenia. 7. września widzowie zobaczyć mogli pierwszy odcinek nowego sezonu popularnego reality-show, w którym nieznani sobie uczestnicy poznają się w dniu swojego ślubu.

Jak wiadomo, dwa poprzednie sezony programu emitowane były na antenie TVN7 w piątki, jednak w 6. edycji nastąpiła ogromna zmiana. Nowy sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia powrócił na antenę TVN, a odcinki emitowane będą tym razem we wtorki o godz. 21.30.

Pary w nowym sezonie Ślubu…

W pierwszym odcinku nowej serii Ślubu od pierwszego wejrzenia widzowie poznali troje pierwszych uczestników Anetę, Katarzynę oraz Tomasza. Bohaterowie nowej edycji nie ukrywali, że cieszą się na myśl o zbliżającym się ślubie. Widzom pokazano także, jak Aneta, Kasia oraz Tomek musieli podzielić się radosną nowiną z bliskimi, jednak nie wszyscy członkowie rodzin uczestników cieszyli się z udziału w kontrowersyjnym programie. Ojciec Tomka nie był zachwycony, kiedy dowiedział się, że jego syn pozna swoją przyszłą żonę w reality-show.

Katarzyna Ślub od pierwszego wejrzenia
Kasie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

W kolejnym odcinku bliżej poznamy pozostałą trojkę uczestników 6. sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia, którymi będą Julia, Robert oraz Paweł. Chociaż nie wiadomo, jak eksperci połączą w pary uczestników nowej edycji, widzowie mają swoje typy.

Poznajcie uczestników 6 edycji ❤️ jakie pary typujecie?” – czytamy na profilu producenta ŚoPW

Internauci ruszyli ze swoimi propozycjami:

“Julia Paweł, Robert Aneta, Kasia Tomek”

“Tomek Aneta, Robert Kasia, Paweł Julia”

O tym, jak zostaną dobrani bohaterowie nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, przekonamy się już niebawem. Kto Waszym zdaniem najlepiej do siebie pasuje?

źródło: Instagram Earl Grey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej