“Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Kamil chciał wziąć udział w innym reality-show stacji TVN! Jakim?

12 maja 2022
Przez: : M.J

Kamil z programu Ślub od pierwszego wejrzenia w jednym z ostatnich odcinków wyznał, że na udział w eksperymencie zdecydował się spontanicznie. Jak się okazuje, uczestnik siódmej edycji reality-show miał zamiar zgłosić się do innej produkcji stacji TVN. Wszystko przed kamerami zdradziła Agnieszka!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału 7. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Jedną z par, która zdecydowała się na udział w programie i została połączona przez ekspertów są Kamil i Agnieszka.

Uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Kamil i Agnieszka wzięli ślub w programie stacji TVN.

Nie da się ukryć, że wielu widzów od początku trzymało za tę dwójkę kciuki. Niemniej jednak w sieci zaczynają się pojawiać pogłoski, że małżeństwo Kamila i Agi nie przetrwało. O tym, jaką decyzję podjęli małżonkowie zapewne dowiemy się już niebawem.

Zobacz także: Kiedy finał 7. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia?

W ostatnim odcinku programu okazało się, że Ślub od pierwszego wejrzenia nie był jedynym programem, do którego chciał się zgłosić Kamil. Wszystko przed kamerami zdradziła Agnieszka, ku niezadowoleniu swojego męża.

Kamila ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w Hotelu Paradise?

W 12. odcinku Kamil postanowił pokazać żonie, że traktuje poważnie ich małżeństwo i przedstawił Agnieszkę swoim współpracownikom. Podczas luźnej rozmowy ze znajomymi, którzy nie mieli pojęcia, że ich kolega wziął ślub w programie stacji TVN z ust Kamila mogliśmy usłyszeć, że udział w tym eksperymencie społecznym był spontaniczny.

“Pomysł wyszedł z mojej strony na pewno przypadkowo, spontanicznie bardzo. Gdzieś mi wyskoczyło w internecie, że jest zgłoszenie na casting. I cyk”– wyznał znajomym.

Agnieszka nie ukrywała, że powyższe słowa męża ją zabolały i postanowiła się zrewanżować wyjawiając tajemnicę Kamila.

Zobacz także: Agnieszka ze Ślubu… jest w ciąży?

„Razem do „Love Island” i „Hotelu Paradise”– usłyszeliśmy od Agnieszki.

“Po co ja ci to mówiłem?” – odparł małżonce Kamil.

Jak również dodał:

”Może załapie się na przyszły sezon”.

Internauci od razu podłapali temat:

Zobacz także: Małżeństwo Agnieszki i Kamila nie przetrwało? Zaskakujące doniesienia!

”Jeszcze kolega skomentował, że do „Hotelu Paradise” to musiałby być napakowany i mieć tatuaże. A Kamil powiedział, że niedługo robi tatuaż i będzie na kolejny sezon” – piszą w komentarzach na Facebooku.

Myślicie, że Kamil lepiej poradziłby sobie w Hotelu Paradise?

Źródło: teleshow.wp.pl / Instagram Ślub od pierwszego wejrzenia / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz