„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Wiemy, które małżeństwa przetrwały. Takiego finału nie spodziewał się nikt

24 maja 2022
Przez: : W.M.

Chociaż finałowy odcinek 7. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia w telewizji pojawi się dopiero za kilka dni, na platformie Player internauci zdążyli obejrzeć już ostatni odcinek nowego sezonu. Które małżeństwa ze Ślubu przetrwały? Zaskakujący finał Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Związek Patrycji i Adam

Patrycja w dniu swojego ślubu miała pełno wątpliwości. Emocje wzięły górę i dziewczyna jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego zalała się łzami. Gdy w końcu wzięła się garść i poznała Adama, nie co się uspokoiła. Adam już od pierwszego wejrzenia zauroczył się w swojej żonie i próbował małymi gestami okazywać jej sympatię. Patrycja była jednak bardzo zamknięta na ich relację i nie chciała otwierać się przed mężem. Po czasie Adam zaczął ją mocno irytować swoim zachowaniem i małżonkowie musieli dać sobie przestrzeń na kilka dni.

Gdy Patrycja i Adam po wspólnie spędzonym miesiącu spotkali się z ekspertami ze Ślubu od pierwszego wejrzenia, przyznali, że chcą nadal być razem. Podjęli także decyzję o tym, że Adam wyprowadzi się od swojej mamy i zamieszka z żoną w Warszawie, gdzie znajdzie pracę. Gdy kamery po niedługim czasie ponownie odwiedziły młodych małżonków, okazało się, że Adam nadal mieszka z Patrycją oraz jej siostrą i znalazł pracę na budowie. Para miała jednak plany wkrótce się wyprowadzić i zamieszkać tylko we dwoje.

Związek Agnieszki i Kamila

Agnieszka i Kamil zauroczyli się sobą już podczas ślubu. Para nie mogła oderwać od siebie wzroku i zgodnie stwierdziła, że chce się pobrać. Także podczas wesela młodzi małżonkowie świetnie się bawili, mieli sporo wspólnych tematów i następnie miło spędzili czas na podróży poślubnej.

Para wierząc, że budowanie relacji nie uda się na odległość, podjęła decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Agnieszka przeprowadziła się do męża i znalazła tam także pracę. Po czterech tygodniach para spotkała się z ekspertami i przekazała swoją decyzję. Agnieszka i Kamil zgodnie stwierdzili, że chcą pozostać w małżeństwie i dalej się poznawać.

Związek Doroty i Piotra

Relacja Doroty i Piotra od początku była nieco skomplikowana. Dziewczyna nigdy nie była w poważnym związku, dlatego postanowiła w pełni poświecić się dla męża i już podczas ślubu przyjęła jego nazwisko. Piotr od razu zauroczył się piękną żoną i podczas wspólnie spędzonych tygodni snuł nawet plany o dalszej przyszłości i założeniu rodziny. Poważne zamiary nieco przestraszyły Dorotę, która wyraźnie wolała poznawać męża i skupić się na innych relacjach.

Ostatecznie para w rozmowie z ekspertami podejdą decyzję o tym, że nadal chce być razem. Wszystko zmieniło się jednak po kilku tygodniach. Piotr oczekiwał, że Dorota szybko się w nim zakocha i zaczną budować poważny związek. Jego partnerka miała inne zdanie. Dorota chciała chodzić na randki i spędzać wspólnie czas z Piotrem. Ten jednak stwierdził, że nie ma już czasu zająć się uczuciami, a iskierki powinny pojawić się znacznie wcześniej.

Które pary ze Ślubu są razem?

Gdy wydawało się, że związki Agnieszki i Kamila oraz Patrycji i Adama przetrwały i mają się dobrze, okazało się, że realia są zupełnie inne. Zaledwie po dwóch tygodniach Kamil wyznał Agnieszce, że nic do niej nie czuje i nie widzi szansy dla ich związku. Mężczyzna wyprowadził się z własnego mieszkania, które pozostawił do dyspozycji Agnieszki, która dla męża przeprowadziła się do Włocławka i znalazła tam nawet pracę.

W związku Patrycji i Adama też sporo się zmieniło. Atmosfera w ich relacji gęstniała z dnia na dzień. Kobieta poprosiła męża, aby się wyprowadził. Mimo iż Adam próbował naprawić ich związek, Patrycja nie dała im kolejnej szansy.

Chociaż wcześniej Dorota i Piotr podjęli decyzje o rozstaniu, ich historia nie jest wcale zamknięta. Czy para dała sobie kolejną szansę i nadal jest razem?

źródło: telemagazyn.pl/Instagram Earl Grey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej