„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Jakie będą pary w nowej edycji?

7 września 2022
Przez: : W.M.

Za nami pierwszy edycji nowej edycji program Ślub od pierwszego wejrzenia. W 8. sezonie poznaliśmy bohaterów, którzy świadomie decydują się na ślub z nieznaną osobą. Widzowie, którzy widzieli już premierowy odcinek nowej serii, typują, jak eksperci dobrali uczestników w pary.

Ślub do pierwszego wejrzenia 8

6 września na antenie TVN oraz platformie player.pl wyemitowany został pierwszy odcinek 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym przedstawiono sylwetki wszystkich bohaterów.

W nowym sezonie reality-show przez kilka tygodni będziemy śledzić losy Justyny, dwóch Mart, Macieja, Przemysława oraz Patryka. To eksperci na podstawie wcześniejszych rozmów, ankiet i kwestionariuszy, zdecydowali, jak dobrać uczestników w pary. Chociaż na przełomie wszystkich edycji tylko nieliczne związki przetrwały, a większość małżeństw się rozpadła, część par, które poznały się przed kamerami, wciąż jest razem i założyły już nawet rodziny. Jak będzie w 8. edycji reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia? Przekonamy się z czasem.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Jakie będą pary w Ślubie od pierwszego wejrzenia?

Pierwszy odcinek nowej serii Ślubu od pierwszego wejrzenia wywołał sporo emocji wśród fanów reality-show. Po raz pierwszy bowiem bohaterami programu są między innymi samodzielne wychowująca dziecko kobieta, czy rozwodnicy. Widzowie nie mają wątpliwości, że ten sezon może być jednym z ciekawszych.

Chociaż pierwszy odcinek 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia za nami i dopiero w kolejnych odsłonach poznamy decyzję ekspertów o dobrze par, widzowie, którzy poznali sylwetki bohaterów reality-show, typują, kto z kim zostanie mężem i żoną.

Przeglądając komentarze internautów, stawiają oni na połączenie w pary 32-letniej Marty i Macieja, Justyny i Przemka, oraz 38-letniej Marty i Patryka.

„Maciej – Marta (32) ,

Przemek – Justyna,

Patryk -Marta (38)

Tak obstawiam”

„Ciężko mi trochę wytypować.. Dobra Maciej i Marta z dzieckiem, Przemek i Justyna oraz Patryk i Marta bez dziecka” – czytamy w sieci

Czy faktycznie przypuszczenia internautów się potwierdzą i właśnie tak przedstawiać się będą małżeństwa w nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia? Przekonamy się z czasem.

źródło: Instagram Earl Grey/ Instagram TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej