„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Które małżeństwa przetrwały? Widzowie już wiedzą

27 września 2022
Przez: : W.M.

W nowym sezonie Ślubu do pierwszego wejrzenia jak zwykle poznaliśmy trzy pary. Czy ich małżeństwa przetrwały po programie? Widzowie mają już swoje przypuszczenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, do którego zgłaszają się samotni uczestnicy szukający drugiej połówki. Eksperci spośród zgłoszeń wybierają 3 singielki oraz 3 singli i następnie łączy ich w pary. Osoby te nie znają się wcześniej i po raz pierwszy zobaczyć mogą się w dniu swojego ślubu.

Już w 2. odcinku najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy nowe pary, które zdaniem ekspertów mają szanse stworzyć związek. Na ślub zdecydowali się Marta i Maciej, Justyna i Przemek, oraz Marta i Patryk. Uczestnicy poznali się na swoim ślubie i teraz będą mieli miesiąc, aby się do siebie zbliżyć. Czy ich relacje przerodzą się w miłość, czy jednak się rozpadną?

Które pary ze Ślubu są razem po programie?

Kilka tygodni temu rozpoczęła się emisja 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. W ostatnim odcinku sezonu pary jak zwykle spotkają się z ekspertami, aby podsumować cztery wspólnie spędzone tygodnie.

To właśnie wtedy przekażą decyzję, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy jednak decydują się na rozwód.

Zobacz także: Czy Justyna i Przemek są parą po programie?

Czy nowopowstałe małżeństwa, które poznaliśmy w najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwały? Tego dowiemy się dopiero po emisji finałowego odcinka reality-show. Widzowie, którzy poznali już nieco bliżej bohaterów 8. edycji mają jednak swoje przypuszczania, które związki mogły przetrwać i pary nadal są razem. Ich zdaniem tylko Marta i Patryk dopasowani są najlepiej, natomiast Justynie i Przemkowi oraz Marcie i Maciejowi nie wróżą wspólnej przyszłości.

„Patryk i Marta . Według mnie najlepiej dobrana para. Reszta nie przetrwa . Justyna za bardzo lubi być w centrum uwagi , a Maciek coś na końcu powiedział że nie tak sobie Martę wyobrażał”

„Patryk i Marta-para,za którą 3mam kciuki. Dobranie super,nie tylko wizualnie ale coś czuję,że im się uda. Reszta to dramat” – czytamy na oficjalnym profilu ŚOPW

Czy przypuszczenia widzów się potwierdzą? Jak myślicie, które pary z Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 będą razem?

źródło: Instagram TVN/Facebook ŚOPW

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej