„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Marta niechcący zdradziła, że nadal jest żoną Patryka?

19 października 2022
Przez: : W.M.

O tym, czy związki małżeństw z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwały, widzowie dowiedzą się dopiero po zakończeniu emisji odcinków reality-show. Fani, którzy śledzą losy bohaterów programu, nie mają wątpliwości, że najlepiej dobraną parą jest Marta i Patryk. Czy uczestnicy nadal są razem? Być może właśnie zdradził ich jeden istotny szczegół.

https://www.instagram.com/p/CjTcKMto-c7/

W najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia widzowie ponownie oglądać mogą losy trzech nowopowstałych małżeństw. Tym razem to Marta i Maciek, Justyna i Przemek oraz Marta i Patryk zdecydowali się na ślub z nieznaną im wcześniej osobą. Po wspólnie przeżytym miesiącu uczestnicy zdecydują, czy chcą pozostać w parze i kontynuować eksperyment, czy jednak decydują się na rozwód.

Zobacz także: Ekspertka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ostro o zachowaniu Justyny: ”Przekracza granice”

To już 8. sezon reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. W poprzedniej edycji relacja żadnej z par nie przetrwała. Czy będzie tak i tym razem?

https://www.instagram.com/p/Cj0vitcoYzm/

Marta i Patryk są nadal razem?

Widzowie, którzy oglądają obcinki nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, mogą przyglądać się relacjom trzech par. Po każdym odcinku w sieci pojawia się wiele komentarz fanów reality-show. Nie mają oni wątpliwości, że w najlepiej dobraną parą tej edycji są Marta i Patryk. Ich zdaniem tylko ten związek ma szansę przetrwać także po programie.

Oczywiście o tym, czy Marta i Patryk są nadal razem, widzowie dowiedzą się dopiero po emisji ostatniego odcinka najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Do tego czasu sami uczestnicy też nie mogą zdradzać, czy ich małżeństwa przetrwały.

Ostatnio internauci zauważyli jednak, że Marta wciąż nosi na palcu obrączkę.

„Marta i Patryk chyba przetrwali bo Marta udziela się na Instagramie i nosi obrączkę ”- napisała internautka na oficjalnym profilu programu

Czy niechcący Marta właśnie zdradziła, ze wciąż jest w związku małżeńskim z Patrykiem? Przekonamy się już niedługo.

Marta i Patryk nadal są razem? fot. Instagram

źródło: TVN/Facebook/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej