„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Po raz pierwszy samodzielna mama. Anita ma wątpliwości…

8 września 2022
Przez: : W.M.

Jedną z bohaterek nowego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia jest 32-letnia Marta, która na co dzień wychowuje samodzielnie małego synka. Anita Szydłowska, która niegdyś sama zgłosiła się do programu i dziś jest mamą dwójki dzieci, martwi się o fakt uczestnictwa takiego malucha w reality-show.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Nowa edycja programu Ślubu od pierwszego wejrzenia już się rozpoczęła. 6 września fani oglądać mogli premierowy odcinek 8 sezonu reality-show, w którym poznali bliżej sylwetki wszystkich bohaterów.

Zobacz także: Wszyscy uczestnicy nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Uczestnikami nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia są samotne osoby, które wcześniej nie miały szczęścia w miłości i liczą na to, że eksperci pomogą im dobrać odpowiednią osobę, z która będą mogli spędzić resztę swojego życia. Tym razem przez kilka tygodni będziemy śledzić losy Justyny, dwóch Mart, Przemysława, Macieja oraz Patryka. Co ważne, w najnowszej edycji po raz pierwszy udział bierze samodzielnie wychowująca swoje dziecko mama, a także dwóch rozwodników.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Anita Szydłowska o nowej edycji ŚOPW

Anita Szydłowska dała się poznać widzom dzięki udziałowi w 3. edycji reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. To właśnie przed kierami poznała swojego obecnego męża, z którym doczekała się dwójki dzieci syna Jerzego oraz córki Bianki.

Była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia miała okazję zobaczyć już pierwszy odcinek nowej edycji reality-show. Anita nie ukrywa swojego entuzjazmu z powodu tego, że produkcja po raz pierwszy dała szansę osobie, która samodzielnie wychowuje dziecko, jednak martwi ją fakt uczestnictwa takiego malucha w programie.

„Super, że dano szansę mamie z dzieckiem, bo każdy zasługuje na szczęście, ale… Będąc mamą dwu i trzyletniego dziecka, martwi mnie fakt uczestnictwa dziecka w eksperymencie. Można było zadbać o nie pokazywanie maluszka i o to, aby jak najbardziej uchronić go przed wszelkimi emocjami, które mogą mu towarzyszyć.” – napisała na swoim Instagramie

Anita przyznała, że mocno trzyma kciuki za związek Marty w programie Ślub pierwszego wejrzenia, także ze względu na jej dziecko.

„Trzymam kciuki w przypadku tego związku chyba najbardziej, bo martwię się o to, jak może czuć się w tej sytuacji dziecko. To ciężkie i spada na psychologów i bliskich ogromnie trudne zadanie, aby to w jakiś sposób dziecku wytłumaczyć.” – dodała

źródło: Instagram Earl Gray/Instagram Anity Szydłowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej