“Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Już wiadomo, które małżeństwa przetrwały! Nie lada zaskoczenie

15 listopada 2023
Przez: : W.M.

Już w najbliższy wtorek na antenie TVN wyemitowany zostanie finałowy odcinek najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Internauci, którzy na platformie Player widzieli, co wydarzy się w ostatnim odcinku, zdradzili, które pary przetrwały i nadal są razem. Czy uczestnicy, którzy zostali małżeństwami w nowym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia, zdecydowali się jednak rozstać?

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jedno z najbardziej kontrowersyjnych reality-show, a wszystko za sprawą jego formatu. W każdej edycji widzowie poznają kilkoro singli, którzy wcześniej nie mieli szczęścia w miłości i dlatego powierzają swój los w ręce ekspertów, którzy wybierają dla nich partnerów.

Chociaż większość programowych par, które zdecydowały się na ślub przed kamerami, już dawno się rozstało, niektórzy uczestnicy faktycznie odnaleźli w programie prawdziwą miłość, a część założyła już nawet rodziny.

Finał Ślubu od pierwszego wejrzenia 9. Które pary są razem?

Koniec dziewiątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zbliża się wielkimi krokami. W nowym sezonie po raz kolejny poznaliśmy trzy pary i tym razem śledziliśmy losy Kingi i Marcina, Kornelii i Marka oraz Magdy i Krzysztofa.

Chociaż w miniony wtorek na antenie TVN wyemitowano przedostatni odcinek 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia i dopiero za tydzień fani oglądać będą mogli finał, ostatni odcinek tej serii dostępny już jest na platformie Player. W sieci szybko pojawiły się spoilery finałowego odcinka, dlatego wiadomo już, które pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zdecydowały się rozstać.

Kinga i Marcin ze Ślubu od pierwszego rozwiedli się?

W przypadku pary Kingi i Marcina internauci byli przekonani, że ich historia zakończy się rozwodem. Jednak zaskoczeniem było, kiedy para pojawiła się razem na spotkaniu, a decyzja o rozwodzie padła jedynie z ust Marcina. Kinga chciała dać im jeszcze jedną szansę, stwierdzając, że na rozwód zawsze jest czas. Niestety jej programowy mąż miał zdecydowanie odmienne zdanie i postanowił raz na zawsze zakończyć ten eksperyment.

Po kilku tygodniach para ponownie spotkała się razem i mimo iż atmosfera wcześniej była napięta, tym razem Kinga i Marcin dogadywali się nad wyraz dobrze. Sytuacja zmieniła się, gdy Marcin zorientował się, że może dawać Kindze fałszywą nadzieję. Wtedy Kinga wytykała programowemu mężowi “ratowanie wizerunku” i “manipulacje”.

Krzysztof i Magda ze Ślubu do pierwszego wejrzenia są nadal razem?

Losy Magdy i Krzysztofa budziły wątpliwości widzów, szczególnie po niepokojącej zapowiedzi finałowego odcinka. Okazało się jednak, że była to jedynie żartobliwa prowokacja pary, a ich związek ma się bardzo dobrze. Po rozmowie z ekspertkami wyznali sobie miłość przed kamerami, a miesiąc po finale potwierdzili, że dobrze się razem dogadują i planują wspólną przyszłość.

Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zmienił się

Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są wciąż parą?

Małżeństwo Kornelii i Marka budziło pewne obawy ze względu na rodzinne perturbacje. Na spotkaniu z ekspertkami para potwierdziła jednak, że chcą być nadal w związku. Co więcej, Kornelia nawet wyznała, że planuje przyjąć nazwisko męża, a Marek stwierdził, że musi zdystansować się od problematycznych relacji rodzinnych.

Warto jednak dodać, że odcinek finałowy Ślubu od pierwszego wejrzenia nagrywany był już kilka miesięcy wcześniej. Ostateczne odpowiedzi na pytania, czy pary, które zdecydowały się pozostać razem, przetrwały, być może poznamy po emisji finału dziewiątej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, kiedy to uczestnicy w końcu będą mogli przerwać milczenie i odnieść się do tego, co działo się w ich życiu w ostatnich miesiącach.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej