„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Kornelia i Marek są razem po programie?

27 września 2023
Przez: : W.M.

Za nami kolejny odcinek reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia, w którym widzowie zobaczyć mogli wesela wszystkich trzech par. Trudno nie zgodzić się z tym, że Kornelia i Marek bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Widzowie już zastanawiają się, czy para jest razem po programie. Czy małżeństwo Kornelii i Marka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwało?

Ślub od pierwszego wejrzenia to popularny program typy reality-show, który niewątpliwie wzbudza spore emocje wśród widzów.

W każdym sezonie fani programu poznają trzy kobiety oraz trzech mężczyzn, którzy dobrani zostali w pary przez ekspertów. Uczestnicy decydują się na ślub, mimo iż wcześniej nigdy się nie widzieli. Przez kolejne cztery tygodnie młode małżeństwa mają czas bliżej się poznać i zdecydować, czy chcą być razem, kontynuując tym samym eksperyment, czy jednak decydują się na rozwód.

W najnowszej 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia ślub wzięły trzy pary – Kornela i Marek, Kinga i Marcin, a także Magda i Krzysztof. Czy jednak ich związki przetrwają?

Kornelia i Marek ze Ślubu… są razem?

W czwartym odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia widzowie byli świadkami tego, jak wyglądały wesela wszystkich trzech par. Nie da się ukryć, że Kornelia i Marek od początku świetnie się ze sobą dogadywali. Młodzi małżonkowie dużo ze sobą rozmawiali, tym samym bliżej się poznając. Co więcej, goście na weselu, jak i widzowie byli świadkami ich pierwszego namiętnego pocałunku.

Czy związek Kornelii i Marka przetrwa, tego oficjalnie jeszcze nie wiadomo. Widzowie dowiedzą się tego dopiero po zakończeniu emisji odcinków najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Na oficjalnym profilu programu pojawia się wiele komentarzy. Fani reality-show są niemal przekonani, że Kornela i Marek idealnie do siebie pasują, dlatego liczą na to, że ich związek przetrwa.

„Jak dla mnie jedyna para która dobrze rokuje.”

„Mam nadzieje że im wyjdzie kibicuje z całego serducha”

„Chyba najlepiej dobrani póki co” – komentują widzowie

Oglądacie nowy sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia? Jak myślicie, Kornelia i Marka są nadal razem, czy jednak zdecydowali się rozstać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej