„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Wiemy, kiedy pierwszy odcinek nowego sezonu. Przerwano nagrania!

21 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Wiosną tego roku widzowie nie mogli oglądać nowego sezonu reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Wiadomo już, kiedy program ma wrócić na ekrany telewizorów. Co z 9 sezonem Ślubu od pierwszego wejrzenia. Kiedy premiera?

Ślub od pierwszego wejrzenia to wyjątkowo lubiany program telewizyjny, który od początku emisji pierwszego sezonu wzbudza sporo kontrowersji. W każdej edycji widzowie poznają szczęściaro samotnych uczestników. Dwie osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały, decydują się na wzięcie ślubu, zaledwie kilka chwil po tym, jak zobaczyły się po raz pierwszy w życiu.

W programie biorą udział osoby, które nie miały wcześniej szczęścia w miłości lub które po prostu nie mają czasu na szukanie odpowiedniego partnera. Programowi eksperci przeprowadzają rozmowy z kandydatami i dobierają dla nich idealnych partnerów.

Program Ślub od pierwszego wejrzenia wywołał wiele kontrowersji i budził wiele emocji wśród widzów. Jedni uważali, że to tylko rozrywka, inni widzieli w tym szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Jedno jest pewne, program ten z pewnością zainteresował wielu ludzi i przyciągnął dużą uwagę mediów.

Kiedy 9 sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Fani reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia byli przekonani, że nowy sezon powróci na ekrany już wiosną tego roku. Niespodziewanie stacja przekazała, że w miejsce programu widzowie oglądać będą mogli zupełnie nowy format Nastolatki… rządzą kasą.

Dopiero teraz na jaw wychodzą powody, dla których Ślub… nie trafił na antenę TVN. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, konieczne było powtórzenie nagrań do Ślubu od pierwszego wejrzenia.

“Wiosną reality-show został zastąpiony przez program „Nastolatki… rządzą kasą”, bo konieczne było powtórzenie nagrań do “Ślubu”” – donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Ten sam portal twierdzi, że nowy sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia wyemitowany zostanie już jesienią.

Przypominamy, że w 9 sezonie uczestników, jak i widzów czekać będą spore zmiany, gdyż niedawno decyzję o odejściu z show podjęły dwie ekspertki Karolina Tuchalska-Siermińska i Magdalena Chorzewska, co może oznaczać, że w nowej decyzji poznamy zupełnie nowych ekspertów. Czy to z tego powodu konieczne był powtórzeniem nagrań do reality-show?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Program ŚOPW – fani (@slubodpierwszegowejrzeniatvn)

źródło: wirtualnemedia.pl/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej