„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Asia Lazar pokazała pierwszy raz córeczkę

16 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Joanna Lazar była bohaterka 4. sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia, jednak ostatecznie w programie nie odnalazła prawdziwej miłości. Aktualnie Asia jest w szczęśliwym związku, a niedawno została mamą. Uczestniczka reality-show pokazała pierwsze zdjęcie córki.

View this post on Instagram

A post shared by Asia Lazar 🍀 (@asia_lazar33)

Asia w programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Joanna Lazar była bohaterką 4. sezonu kontrowersyjnego reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Uczestniczka programu, w którym poznaje się swojego małżonka w dniu ślubu, dotychczas nie miała szczęścia w miłości, dlatego liczyła na to, że eksperci pomogą jej znaleźć osobę, z która będzie mogła stworzyć udany związek.

Mężem Asi w programie został Adam. Para od samego początku nie dogadywała się najlepiej, jednak Lazar nie chciała skreślać ich związku i gdy po kilku wspólnie spędzonych tygodniach razem z Adamem spotkała się z ekspertami, stwierdziła, że nie chce brać rozwodu. Innego zdania był mąż Asi, dlatego ostatecznie ich małżeństwo nie przetrwało. Wkrótce okazał się, że mężczyzna jest już w związku z inną kobietą i para spodziewa się dziecka.

Joanna Lazar pokazała dziecko

Po pewnym czasie w życiu uczuciowym Asi także nastąpiły spore zmiany. Była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia odnalazła miłość u boku tajemniczego mężczyzny. Kilka miesięcy temu Lazar zdradziła, że wspólnie z ukochanym niebawem zostaną rodzicami.

Zobacz także: Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia opowiedziała o partnerze. Kim jest?

Asia Lazar urodziła córeczkę na początku 2022 roku. Młoda mama pochwaliła się wówczas w sieci jedynie krótkim nagraniem, na którym internauci zobaczyć mogli rączkę jej córeczki.

Po kilku dniach na profilu Joanny pojawiło się jej pierwsze zdjęcie z dzieckiem.

Mały człowiek to wielki cud 🍀

Dla świata jest tylko człowiekiem, dla Nas całym światem ❤️

Codziennie dostarcza Nam małych radości.” – napisała Lazar

Pod zdjęciem Asi z córeczką pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami.

„Dwie ślicznotki

„Gratulacje, jakie piękne włoski!!

„Gratulacje 😍 jakie długie włoski ma mała księżniczka” – pisali internauci

Dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego.

źródło: Instagram Joanny Lazar

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz