“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Bohaterka reality-show ponownie zostanie mamą

29 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Joanna Lazar, która ma za sobą udział w kontrowersyjnym reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia, niebawem po raz drugi zostanie mamą. Asia pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że jest w ciąży, wyznając, iż spełnił się cud!

Joanna Lazar dała się poznać widzom reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia i jak dobrze pamiętają fani programu, była bohaterką 4. sezonu. Dla uczestniczki, która dotychczas nie miała szczęścia w miłości, to była szansa na znalezienie partnera, którego poznała dopiero w dniu ślubu.

W programie Joanna została żoną Adama, ale ich związek od początku nie układał się tak, jak oczekiwali sami zainteresowani, eksperci oraz widzowie, jednak Lazar nie zrażała się trudnościami. Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach para spotkała się z ekspertami, a Joanna wyznała, że chciałaby pozostać w małżeństwie. Adam miał jednak inne plany i jak wiadomo, ich związek nie przetrwał. Aktualnie zarówno Joanna, jak i Adam układają sobie życie uczuciowe u boku innych partnerów.

Joanna Lazar ponownie zostanie mamą

Asia odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. W styczniu 2022 roku Joanna Lazar została mamą, witając na świecie swoją córeczkę i od tego czasu jej media społecznościowe zapełniły się zdjęciami z małą dziewczynką.

Jak się okazuje, w życiu Joanny nastąpiły kolejne zmiany. Była bohaterka Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradziła, że niebawem powita na świecie kolejne dziecko. W emocjonalnym wpisie podzieliła się radosnymi nowinami.

„Czy wierzycie w cuda ?

My od pewnego czasu TAK, ponieważ niemożliwe stało się możliwe 🍀

Przedstawiamy Wam nasz CUD🤍

Czekamy na Ciebie ♥️” – napisała Asia

View this post on Instagram

A post shared by Asia Lazar (@asia_lazar33)

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele gratulacji, w tym także od innych uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia. Dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej