Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Czy wszystkie pary doczekały happy endu?

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Czy wszystkie pary doczekały happy endu?


„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polski program telewizyjny emitowany od 2016 roku. Czy wszystkie pary znajdują miłość swojego życia? Przekonajcie się jak jest naprawdę!

Program ma prostą zasadę – odważni uczestnicy, którzy postanowili zaszaleć w życiu i postawić wszystko na jedną kartę biorą ślub z zupełnie nieznajomą osobą, którą poznają…dopiero na ślubnym kobiercu!

Kolejne odcinki ukazują słodkie chwile nowożeńców, ich wyjazdy i romantyczne wieczory. W ostatnim odcinku, czyli po miesiącu wspólnego życia para decyduje czy zostaje ze sobą.
Czy wszystkie pary przeżyły happy end? Czy wspólny miesiąc był cudownym czasem, a para pozostanie ze sobą do końca życia? Czy założą rodzinę?


Idea programu większości uczestników przyniosła dużo gorszych wrażeń!
Jedno jest pewne – „Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w naszych kraju, podzielił polaków i wywołał medialną burzę.

Eksperci w każdym z sezonów łączą ze sobą przypadkową kobietę i mężczyznę i organizują im ślub. Dwoje obcych sobie ludzi spotyka się na ceremonii ślubnej, a towarzyszą im również rodziny jednej i drugiej połówki. Co czują uczestnicy? Na pewno wielką niewiadomą, strach, panikę, obawy. W ich głowach przekrzykują się pytania „A co jeśli partner/partnerka nie spełni moich wymagań?” „Co dalej, jeśli się nie dogadamy?”


Mogłoby się wydawać, że małżeństwo jest jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu i trzeba być tego pewnym.
Uczestniczy show nie mają odwrotu, decydując się na udział w programie muszą zawrzeć związek małżeński inaczej…czeka ich kara pieniężna!

Pierwszy sezon był szczególnie nieudany, żadna z par nie przetrwała, żaden związek nie zakończył się happy endem.
Drogi Natalii i Jacka, Krystiana i Magdy, Ewy i Darka rozeszły się.
Kolejne edycje przyniosły odwrotne skutki! Krzysztof i Paulina oraz Anita i Adrian pobrali się…i są ze sobą do dziś! A druga z par spodziewa się dziecka!

Jak zauważyliście jednym się udało, drugim nie, jednak są jeszcze tacy, którzy szczerze żałują udziału w programie.
Nie każdy potrafi pogodzić się z myślą, że popełnił błąd swojego życia, a teraz muszą cierpieć czekając na rozprawę w sądzie.
Jeden z uczestników (chcący pozostać anonimowy), wyznał w wywiadzie dla portalu plotek , że udział w programie krzywdzi ludzi:

„Program sam w sobie, jak pani widzi, krzywdzi, aniżeli łączy. Problem polega na tym, że nikt tak naprawdę nie zapytał wszystkich uczestników, przez co przeszli po nieudanych związkach stworzonych w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Program okazał się niejednoznaczny. Rola ekspertów była niezwykle trudna, przecież niełatwo dobrać dwójkę ludzi, kompletnie sobie nieznanych pod względem charakteru, tak by zbudowali trwały związek.
Program połączył, ale i podzielił ludzi, warto jednak pamiętać, że wzięli w nim udział prawdziwi ludzie, a nie aktorzy.

Życzymy dużo szczęścia dwóm parom, które odnalazły miłość w programie, a pozostałych życzymy spokoju i szczęścia…z dala od kamer!

A czy Wy odważylibyście się stanąć na ślubnym kobiercu z zupełnie obcą osobą?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry