„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Jaki kontakt mają teraz Oliwia i Łukasz? Była uczestniczka zdradziła całą prawdę

12 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się w 4. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Para doczekała się synka Franka, ale ich małżeństwo ostatecznie nie przetrwało. Czy po rozstaniu Oliwia i Łukasz utrzymują nadal kontakt?

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Ślub od pierwszego wejrzenia

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta byli uczestnikami 4. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Widzowie od razu polubili tę parę, która zdaniem ekspertów idealnie do siebie pasowała. Faktycznie, Oliwia i Łukasz już podczas swojego ślubu świetnie się ze sobą dogadywali i wkrótce pomiędzy nimi zaczęło rodzić się prawdziwe uczucie.

Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach para spotkała się z ekspertami. Ciesiółka i Kuchta zgodnie przyznali, że chcą być nadal małżeństwem. Gdy po zakończeniu programu para pochwaliła się, że spodziewa się dziecka, a wkrótce Oliwia urodziła synka – Franciszka, widzowie byli zachwyceni i bardzo kibicowali uczestnikom reality-show, którzy chętnie chwalili się swoim szczęściem, publikując wiele zdjęć w sieci.

Oliwia i Łukasz Ślub od pierwszego wejrzenia
Oliwia i Łukasz w programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Reakcje Oliwii i Łukasza po programie

Po zakończeniu emisji odcinków Ślubu od pierwszego wejrzenia z udziałem Oliwii i Łukasza okazało się, że 27-latka jest w ciąży i para spodziewa się dziecka. Niestety po kilku miesiącach od przyjścia na świat Franka małżeństwo poinformowało, że mimo prób i starań, ich związek nie przetrwał i postanowili się rozstać.

Zobacz także: Wszystko o Łukaszu ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Zarówno Ciesiółka, jak i Kuchta nigdy nie ukrywali, że dobro dziecka jest dla nich najważniejsze i chcą wspólnie wychowywać syna. Jak po czasie układają się relacje byłych partnerów?

Na Instagramie Oliwii jeden z obserwatorów, zapytał wprost byłą uczestniczkę Ślubu od pierwszego wejrzenia, jak teraz dogaduje się z byłym mężem.

„Może zbyt prywatne pytanie, ale jak się dogadujesz z opieką nad dzieckiem z byłym mężem?” – brzmiało pytanie

Oliwia przyznała, że ich relacja wygląda bezproblemowo i Łukasz utrzymuje kontakt ze swoim synkiem.

„Bezproblemowo. Zależy mi, żeby Łukasz i Franio utrzymywali ze sobą kontakt” – zdradziła

źródło: Instagram Oliwii Ciesiółki/Instagram Earl Grey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej