Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Jedna z par bierze ślub kościelny! O kim mowa?

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Jedna z par bierze ślub kościelny! O kim mowa?

Charakterystyka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi wiele kontrowersji. Jak się jednak okazuje, dla niektórych uczestników udział w reality-show okazał się strzałem w dziesiątkę. Zobaczcie, które z małżeństw postanowiło zrobić kolejny krok i zdecydowało się na ślub kościelny. „Ślub od pierwszego wejrzenia” Jedna z par bierze ślub kościelny! O kim mowa?

Charakterystyka programu

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polski program telewizyjny, który oparty jest na duńskim formacie. Swoją premierę w naszym kraju miał 3 października 2016 roku. Początkowo emitowany na kanale TVN, następnie przeniesiony na TVN7. Charakterystyka programu budzi wiele kontrowersji. Uczestnicy dowiadują się z kim wezmą ślub kilka minut przed tym ważnym wydarzeniem. Przez kolejne odcinki widzowie są świadkami wspólnych chwil małżeństwa. W wielkim finale, który następuje po miesiącu wspólnego życia para decyduje się, czy bierze rozwód, czy nadal kontynuuje swoje małżeństwo.

Program, w którym to eksperci dobierają pary, dla niektórych uczestników okazał się strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć chociażby o Agnieszce i Wojtku, którzy wzięli udział w czwartej edycji i wciąż kontynuują swoją relację, darząc się ogromnym szacunkiem.

W dniu wczorajszym małżeństwo pojawiło się w studiu programu „DDTVN”. Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik opowiedzieli o udziale w programie i swoim małżeństwie. Para udzieliła również rad nowym uczestnikom kolejnej edycji. Agnieszka zaznaczyła, że idąc do programu trzeba być świadomym tego, co chce się w nim osiągnąć:

„Trzeba być przede wszystkim bardzo otwartym. Wiedzieć, po co się idzie do programu. Ja wiedziałam, że szukam miłości i nie szłam tam dla zabawy i dla popularności, tylko widziałam, że chciałabym męża.” – przyznała w rozmowie z prowadzącymi.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Jedna z par bierze ślub kościelny!

To nie wszystko. Prowadzący program, ku wielkiemu zadowoleniu fanów uczestników reality-show poinformowali, że Wojtek i Agnieszka zdecydowali się pójść krok dalej i planują ślub kościelny!

Para parę dni temu obchodziła drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Agnieszka opublikowała bardzo szczery wpis, w którym wspominała, jak wyglądał jej oczami udział w programie oraz wyznała, jak czuje się dziś, po dwóch latach od tego ważnego ale jakże stresującego wydarzenia w jej życiu:

„(…)Dziś mijają dwa lata od momentu ślubu z tym obcym mi wtedy @wojciech_janik_official i jestem szczęśliwą żoną.
Dziś jestem tu gdzie powinnam być.
Dziś robię to co powinnam.
Dziś dziękuje losowi za swoją odwagę i za szanse jaką sobie dałam.
„Kto nie ryzykuje szampana nie pije” ja właśnie spijam z niego piankę ❤️(…)”

Cały wpis Agnieszki znajdziecie pod poniższym zdjęciem.

Serdecznie gratulujemy! 

Zobaczcie również: Kiedy 5. sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”? Znamy datę! [ZWIASTUN]

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry