„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia i jej partner już się rozstali? Wymowny wpis 28-latki

16 lutego 2023
Przez: : W.M.

Julia Gołębiowska dała się poznać widzom w 6 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak wiadomo, jej małżeństwo z programowym mężem nie przetrwało, ale po pewnym czasie uczestniczka pochwaliła się, że jest zakochana. Wszystko wskazuje jednak na to, że Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ponownie może być singielką.

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, w którym udział biorą samotne osoby marzące o wielkiej miłości. Jedną z uczestniczek, która zdecydowała się zgłosić do reality-show i powierzyć swój los ekspertom, była Julia Gołębiowska.

W programie mężem Julii został Tomasz, ale para od samego początku nie dogadywała się ze sobą najlepiej. Pomiędzy małżeńswtem dochodziło do różnych spięć i nic nie wskazywało na to, że uczestnicy dadzą sobie jakąkolwiek szansę. Przypuszczenia widzów potwierdziły się i ostatecznie małżeństwo Julii i Tomasza zakończyło się rozwodem.

Po pewnym czasie od zakończenia udziału w programie Ślub od pierwszego wejrzenia Julia pochwaliła się, że jednak odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Julia ze Ślubu… rozstała się z partnerem?

15 lutego, kiedy to obchodzony jest Dzień Singla, Julia opublikowała na swoim profilu wpis, z którego może wynikać, że jej związek z partnerem to już przeszłość.

“W kalendarzu dziś Dzień Singla. W tym roku ja obchodzę właśnie ten dzień… Zatem wszystkim Singlom, którzy szukają miłości życzę, aby ją w końcu znaleźli! Pamiętajcie, w końcu i Wam się przytrafi, w odpowiednim dla Was momencie” – napisała Julia.

O tym ,że Julia już rozstała się z Dominikiem, świadczyć może także to, iż była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia usunęła ze swojego profilu także wszystkie zdjęcia z mężczyzną.

Fani Julii zaniepokoili się nowym wpisem 28-latki i dopytywali ją, czy faktycznie rozstała się z parterem.

“czemu Ty obchodzisz dzien singla?????????”

“Przykro mi, że dzień singla obchodzisz. Tak Wam kibicowałam” – komentowali obserwatorzy

Póki co Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nic więcej nie zdradziła.

Myślicie, że to faktycznie koniec związku Julii i jej chłopaka?

Julia Gołębiowska z programu Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram
Julia Gołębiowska rozstała się z partnerem? fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej