Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie? Komentarz uczestnika zaskakuje

Iza i Kamil się rozstali?

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie? Komentarz uczestnika zaskakuje

Jeden z fanów programu Ślub od pierwszego wejrzenia zasugerował, że Kamil i Iza się rozstali. Jak na pytanie o rozwód zareagował Kamil? Jego odpowiedź zaskakuje.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Kilka tygodni temu rozpoczął się piąty sezon bijącego rekordy popularności programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Reality-show, w którym samotni uczestnicy szukają miłości, jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych, a wszystko za sprawą jego formatu. Eksperci na podstawie ankiet, testów i rozmów wybierają trzy pary, które ich uznaniem mają duże szanse na stworzenie prawdziwego związku.

W piątym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia, który pojawił się na antenie kilka tygodniu temu, ponownie poznaliśmy sześć osób szukających miłości przed kamerami. Szanse na odnalezienie swojej drugiej połówki otrzymali Iza, Laura, Iga, Kamil, Maciej oraz Karol. Czy parom, które poznały się w dniu swojego ślubu, uda się stworzyć prawdziwe związki oparte na uczuciu i zaufaniu? O tym widzowie przekonają się po emisji finałowego odcinka.

Kamil i Iza się rozstali?

Nowe odcinki piątej edycji reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia oglądać można w każdy piątek o 20.30 na antenie TVN7. W ostatnim odcinku programu widzowie w końcu zobaczyli pary, które poznały się w dniu swojego ślubu. Iga połączona została z Karolem, Laura z Maciejem, a Izabela z Kamilem. Wybór ekspertów okazał się sporym zaskoczeniem, a fani programu nie urywali swojego oburzenia.

Zobacz także: Nowe pary w programie Ślub od pierwszego wejrzenia zaskoczyły widzów.

Połącznie Izabeli z kilka lat młodszym Kamilem odbiło się szerokim echem wśród internautów, którzy głośno stwierdzili, że uczestnicy nie pasują do siebie. O tym, czy Iza i Kamil stworzą udane małżeństwo, dowiemy się dopiero w finałowym odcinku. Na instagramowym profilu uczestnika jeden z internautów zasugerował, że Kamil jest już po rozwodzie.

„Kamil jak tam po rozwodzie sie czujesz ?”

Mąż Izy nie potwierdził tej informacji, a jego odpowiedź zaskakuje.

„jak mi dasz namiary na Twojego informatora, to Ci jeszcze bro… postawie 😉 skąd masz takie dojścia” – odpisał Kamil na swoim Instagramie

Kamil i iza ze slubu od pierwszego wejrzenia
Kamil i Iza się rozstali?

Myślicie, że twierdzenie jednego z internautów, iż Kamil jest już po rozwodzie, okaże się prawdą?

źródło: Instagram Kamila ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry