„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol i Laura już się nie ukrywają. W sieci pojawiło się ich zdjęcie

28 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Chociaż eksperci z reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia dobrali im innych partnerów, po programie Karol i Laura zostali parą. Teraz w sieci pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Piata edycja programu Ślubu od pierwszego wejrzenia była niezwykle emocjonująca. Reality-show, w którym poznaliśmy trzy pary, które zdaniem ekspertów miały spore szanse, aby stworzyć związek w życiu prywatnym, przyciągało przed ekrany ogromną ilość zaciekawionych losem uczestników widzów.

Iga i Karol, Laura i Maciej oraz Iza i Kamil zgodnie z założeniami formatu poznali się w dniu swojego ślubu. Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach pary musiały podjąć decyzję, czy chcą pozostać małżeństwem. Podczas spotkania z ekspertami okazało się, że zarówno Laura i Maciek, jak i Iza oraz Kamil chcą się dalej poznawać, jednak ostatecznie po kilku tygodniach Laura postanowiła rozwieść się z programowym mężem.

Zobacz także: Maciej ze Ślubu od pierwszego wejrzenia odnalazł miłość po programie

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Karol i Laura przestali się ukrywać

Mimo iż Laura i Maciej w programie szukali miłości i zdaniem ekspertów pasowali do innych partnerów, okazało się, że to właśnie tę dwójkę połączyło uczucie po programie. Pogłoski o tym, że uczestnicy 5. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia się spotykają, pojawiały się w mediach już od pewnego czasu. Dopiero niedawno Karol podczas rozmowy z DDTVN potwierdził, że rzeczywiście jest z Laurą, jednak nie chcieliby chwalić się publicznie swoim związkiem.

„Oboje stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy udzielać wywiadów. Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu” – wyznał Karol

Dotychczas Laura faktycznie nie dzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami z Karolem, jednak niedawno na profilu uczestniczki Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawiła się relacja, na której widać Karola. Laura wspólnie z partnerem miło spędzała czas i jak widać, uśmiechy nie schodziły im z twarzy.

laura i Karol
Laura i Karol przestali się ukrywać?
Laura i karol
Laura i Karol przestali się ukrywać?

źródło: Instagram Laura ze Ślubu od pierwszego wejrzenia/DDTVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej