„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marta i Patryk są razem po programie?

22 września 2022
Przez: : W.M.

W drugim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy wszystkie pary nowej edycji. Eksperci postanowili połączyć w małżeństwo między innymi Martę i Patryka. Uczestnicy podczas ślubu zapałali do siebie sympatią czy jednak ich związek przetrwał próbę czasu? Marta i Patryk ze Ślubu… są nadal razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

To już 8. edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Do kontrowersyjnego reality-show zgłaszają się osoby, które dotychczas nie miały dużo szczęścia w miłości i liczą na to, że tym razem los się do nich uśmiechnie. To eksperci na podstawie ankiet, wywiadów i rozmów dobierają w pary uczestników, którzy w ich ocenie będą w stanie stworzyć udany związek. Na przełomie poprzednich edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zdecydowana większość relacji rozpadła się, ale są też pary, które poznały się dzięki udziałowi w show i nadal są razem, co więcej, założyły już nawet rodziny.

W nowym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia po raz pierwszy w historii polskich edycji udział bierze matka samodzielnie wychowująca dziecko, a także dwoje rozwodników. W drugim odcinku reality-show widzowie zobaczyć mogli śluby bohaterów show, a decyzją ekspertów ślub w programie wzięli Justyna i Przemysław, Marta i Maciej oraz Marta i Patryk.

Marta i Patryk są razem po programie?

Marta i Patryk są jedną z par, która zdaniem ekspertów ze Ślubu do pierwszego wejrzenia ma możliwość stworzenia udanej i trwałej relacji.

Gdy 38-latka w końcu dotarła na uroczystość, napięcie towarzyszące przyszłym małżonkom nieco zmalało. Patryk wyznał, co pomyślał, gdy po raz pierwszy zobaczył swoją przyszłą żonę.

„Bardzo ładna dziewczyna. Na początku trochę speszony byłem, myślę, że Marta też”

Także Przemek zrobił dobre wrażenie na Marcie. Kobieta przyznała, że jest przystojny, jednak nie wie, czy zwróciłaby na niego uwagę, gdyby mijali się na ulicy.

„Gdy spojrzał na mnie, to zobaczyłam bardzo sympatyczną i miłą twarz, przystojnego chłopaka. Fajnie się uśmiechnął –mówiła– Nie potrafię powiedzieć, czy akurat połączyłoby nas coś, gdybyśmy mijali się na ulicy”

Widzowie, którzy śledzą odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia, kibicują tej parze i mają nadzieję, że ich związek przetrwa.

„Patryk i Marta . Według mnie najlepiej dobrana para. Reszta nie przetrwa”

„Patryk i Marta-para, za którą 3mam kciuki. Dobranie super, nie tylko wizualnie ale coś czuję ,że im się uda. Reszta to dramat”

„Coś czuję, że będzie z tego chlebek”

Czy przypuszczenia widzów potwierdzą się? Marta i Patryk będą razem po programie? Przekonamy się już niedługo.

źródło: Instagram/Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej