Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia” odc. 1. Znamy uczestników!

ślub od pierwszego wejrzenia

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia” odc. 1. Znamy uczestników!

Za nami pierwszy odcinek czwartego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Poznaliśmy osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, a miłość jest czymś, czego wciąż szukają i bardzo pragną.

Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości, zdecydowali, że przy odnalezieniu idealnego partnera lub partnerki pomogą im eksperci. Jest przy tym jeden całkiem istotny warunek, iż osoby te poznają się dopiero w dniu ślubu. Jak pokazały dotychczasowe sezony, mało kto odnalazł miłość przed kamerami. Czy w tej edycji eksperci dokonają właściwych wyborów?

Samotni ludzie z całej Polski zgłaszali się do programu z nadzieją, że eksperci pomogli im ustatkować swoje życie uczuciowe. Po miesiącach intensywnej pracy i spotkaniach z singlami, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Magdalena Chorzewska, psycholog Piotr Mosak oraz antropolog, prof. Bogusław Pawłowski zdecydowali, komu dadzą szansę znalezienia miłości przed kamerami.

Łukasz

Łukasz ma 29 lat i mieszka w Katowicach. Na co dzień jest doradcą w salonie samochodów dostawczych. Mieszka we własnym mieszkaniu i wiedzie ustatkowane, kawalerskie życie, ale liczy, że wkrótce coś się zmieni. Mimo, że Łukasz jest aktywny i przebojowy, nie odnalazł jeszcze miłości. Jest bardzo wrażliwy i delikatny, a za dotychczasowe niepowodzenia w miłości sam wini swoją nieśmiałość. Marzy o żonie i dzieciach.

Wojtek

Wojtek ma 30 lat i jest z Krakowa. Jest pewny siebie, zaradny i wie, czego chce od życia. Jak przyznał ekspertom wierzy, że jeśli znajdą mu żonę, zaangażuje się i nawet odległość nie będzie dla niego przeszkodą. Ma za sobą jeden bardzo poważny związek, który nie przetrwał przez pracę. Mężczyzna musiał często wyjeżdżać na wiele tygodni, aby pracować na wiertni i znikał z życia swojej ówczesnej partnerki. Od czasu rozpadu związku stara się zachowywać bardzo bliskie relacje z rodziną, a jego mama jest dla niego wzorem i szuka takiej kobiety jak i ona. Jest samotny już od czterech lat.

Adam

Adam ma 30 lat i jest z Opola, gdzie pracuje oraz aktualnie mieszka. Razem z ostatnią partnerką spodziewał się dziecka, ale jego utarta sprawiła, że związek ten nie przetrwał. Mężczyzna wyjechał za granicę i całkowicie poświecił się pracy. Po pewnym czasie wrócił i mimo, iż czas uleczył rany, wciąż nie odnalazł swojej drugiej połówki.

Agnieszka

Agnieszka ma 31 lat i jest z Łodzi. Ma dominujący charakter i osobowość. Porzuciła pracę w korporacji, aby opiekować się dziećmi z autyzmem. Uciekając od burzliwych związków, wprowadziła się ponownie do rodziców. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia i uwielbia sport.  Nie miała dotychczas szczęścia miłości. Albo spotkała się z mężczyzną, któremu właśnie urodziło się dziecko, albo miała związek z partnerem, który zmagał się z nałogiem. Patrząc na szczęśliwy związek swoich rodziców, liczy, że i ona odnajdzie wkrótce drugą połówkę.

Joanna

Joanna ma 32 lata i pochodzi z Jastrzębia Zdroju. Od dłuższego czasu jest samotna i dzielnie próbuje z tym walczyć. Ma za sobą 10 letni nieudany związek i bardzo boi się złego traktowania ze strony mężczyzn. Joanna kieruje siecią sklepów sportowych i bardzo lubi swoją pracę. Jak wszyscy, którzy zgłosili się do programu, liczy, że odnajdzie swoją miłość.

Oliwia

Oliwia (24l.) jest młodą studentką z Gdańska. Na co dzień jest także asystentką z jednym z działów w Stoczni Gdańskiej. Jej marzeniem jest założenie rodziny. Jest bardzo samodzielna i już w wieku 19 lat wyprowadziła się z domu rodzinnego. Bardzo przeżywa śmierć swojego taty, z którym była bardzo związana. Dotychczas spotykała się z mężczyznami, którzy wymagali opieki, ale z czasem zauważyła, iż nie warto w to dalej brnąć.

Eksperci wyruszyli w odległe regiony Polski, aby przekazać informacje wybranym przez nich uczestnikom, że wkrótce wezmą ślub. Przy przekazywaniu tych informacji nie brakowało emocji, wzruszeń, łez, ale i zaskoczenia rychłą zmianą życia oraz statusu cywilnego.

Jakie pary stworzyli eksperci? Kto z kim ma szansę związać swoje życie? Przekonamy się już za tydzień!

1 odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” już za nami! Jak wrażenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry