„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Oliwia przeszła drastyczną metamorfozę! Schudła ponad 17 kilogramów

22 maja 2023
Przez: : W.M.

Oliwia Ciesiółka była bohaterką 5 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Chociaż od jej udziału w programie minęło już sporo czasu, wiele fanów nadal interesuje się jej życiem po reality-show. Oliwia przez pewien czas nie była bardzo aktywna social-mediach, jednak niedawno opublikowała swoje nowe zdjęcia i zdradziła, że schudła 17 kg. Była uczestniczka Ślubu… zdradziła, jak udało się jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jedno z najbardziej kontrowersyjnych reality-show w telewizji. Do programu zgłaszają się osoby, które nie miały szczęścia w miłości i swój los powierzają w ręce ekspertów, którzy dobierają im odpowiedniego partnera.

W każdej edycji udział biorą trzy pary, które poznają się w dniu swojego ślubu. Uczestnicy przez 4 tygodnie mają okazję bliżej się poznać i po tym czasie stwierdzić, czy chcą być nadal razem, czy jednak decydują się na rozwód.

Oliwia Ciesiółka była uczestniczką 5 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, a jej programowym mężem został Łukasz Kuchta. Młodzi małżonkowie od początku świetnie się ze sobą dogadywali i po miesięcu spędzonym razem zgodnie przyznali, że chcą być ze sobą. Widzów, którzy śledzili odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia z udziałem Oliwii i Łukasza podczas emisji finałowego odcinka czekało spore zaskoczenie, gdyż okazało się, że para spodziewa się dziecka. Kilka miesięcy po narodzinach ich synka uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia ogłosili jednak, że zdecydowali się rozstać.

Chociaż wydawało się, że Oliwia i Łukasz pomimo rozstania będą w zgodzie wychowywać swoje dziecko, pomiędzy byłymi partnerami doszło do licznych medialnych przepychanek, a Kuchta zarzucał byłej żonie, że ta utrudnia mu kontakty z synem.

Zobacz także: Oliwia ostro odniosła się do zarzutów na temat opieki nad synem! ”Pragnę sprostować kilka rzeczy”

Oliwia ze “Ślubu…” sporo schudła

W połowie ubiegłego roku fani Ślubu od pierwszego wejrzenia byli świadkami medialnej burzy pomiędzy Oliwią i Łukaszem. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera między byłymi małżonkami znacząco się poprawiła, a uczestnicy 5 edycji reality-show zaczęli żyć własnym życiem.

Chociaż przez pewien czas Oliwia nie była wyjątkowo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych, od pewnego czasu Ciesiółka publikuje coraz więcej zdjęć i jej w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Niedawno Oliwia ze Ślubu opublikowała na swoim TikToku nagranie, na którym zdradziła, że udało jej się schudnąć aż 17 kilogramów. Ciesiółka wyjawiła, jak udało się jej osiągnąć wymarzoną figurę.

„Schudłam 17 kg, co przy moim wzroście to zauważalna różnica. Co takiego zrobiłam, że tym razem wyszło, a 50 tys. razy wcześniej nie poszło? Przede wszystkim przestałam obsesyjnie patrzeć na swoją sylwetkę, obsesyjnie wchodzić na wagę, patrzeć, czy ona drgnęła, czy kilogram w końcu spadł. Zaczęłam sobie wprowadzać jakieś drobne zmiany do swojego żywienia. Więcej warzyw, więcej wody w ciągu dnia, dzięki temu też mój apetyt się zmniejszył” – mówiła na TikToku.

Uczestniczka 5 edycji Ślubu… wyjawiła, że istotną funkcję pełniła także odpowiednia suplementacja oraz odpoczynek.

„Drugą kwestią jest odpowiednio dobrana suplementacja, czyli to, o czym tyle wam trąbię. Czasem jest tak, że macie dopiętą dietę, trenujecie i nic nie rusza. I kolejny ważny krok to odpoczynek i regeneracja. Zaczęłam się lepiej wysypiać. Więcej rzeczy odpuściłam. Nie nakładam na siebie sztucznej presji. I poszło!” – dodała

@modrafrelka

Sekrety Mojej Utraty Wagi – Jak Osiągnęłam Spadek o 17 kg i Odnalazłam Zdrowie #weightlosjourney #tipsandtricks #przelomwodchudzaniu #schudlam17kg #dc

♬ dźwięk oryginalny – Oliwia Ciesiółka

Jak oceniacie metamorfozę Oliwii? Robi wrażenie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej