„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Robert pisze o rozstaniu! Zaskakujący wpis męża Anety!

20 stycznia 2023
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Roberta Żuchowskiego pojawiła się wiadomość, która wprawiła internautów w osłupienie. Uczestnik 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia na czarnym tle napisał “rozstaliśmy się”. O co chodzi?

Robert i Aneta w Ślubie od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z tych formatów, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie da się ukryć, że sama fabuła programu jest dość kontrowersyjna, bo nieznani sobie wcześniej ludzie poznają się w dniu swojego ślubu.

Ten eksperyment społeczny okazał się dla niektórych jego uczestników strzałem w dziesiątkę. O wielkim szczęściu zdecydowanie mogą mówić Aneta i Robert Żuchowscy którzy, choć poznali się dopiero w dniu ślubu, to udało się im zbudować udaną relację. Co więcej, w lutym ubiegłego roku na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha – syn Mieszko.

Tym bardziej wpis, który pojawił się na Instagramie Roberta zelektryzował internautów.

ZOBACZ TAKŻE: “Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Robert i Aneta nadal są razem? Jest oficjalny komentarz!

Robert Żuchowski zaskoczył wyznaniem o rozstaniu

Robert jest aktywnym użytkownikiem Instagrama. To właśnie tam ostatnio zamieścił czarne tło, na którym mogliśmy przeczytać:

“Nadszedł ten czas… Rozstaliśmy się…”

Wpis Roberta.
Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pisze o rozstaniu / fot. Instagram

Choć pierwsze co nasuwa się na myśl, to rozstanie Roberta i Anety, to jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Jakiś czas temu uczestnik 6. edycji wystawił na sprzedaż swoje ukochane auto i to właśnie do niego nawiązał w powyższym wpisie. W kolejnym slajdzie wytłumaczył, o co tak naprawdę chodzi.

“To był pięknie wspólnie spędzony czas. Audiczko przemierzaj dalej długie kilometry”

Wpis Roberta Żuchowskiego.
Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pisze o rozstaniu / fot. Instagram

Musimy przyznać, że wpis Roberta wywołał zamieszanie nie tylko wśród fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia, ale również w mediach. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Anecie i Robertowi szczęścia!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej