“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Tego w historii programu nie było. Panna młoda uciekła, gdy zobaczyła męża

31 października 2023
Przez: : W.M.

W najnowszej amerykańskiej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia doszło do sytuacji, która nigdy wcześniej w historii programu nie miała miejsca. Panna młoda uciekła, gdy tylko zobaczyła swojego przyszłego męża.

Ślub od pierwszego wejrzenia to reality-show, które cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach, gdzie jest emitowane. Program znany jest z nietypowego podejścia do zawierania małżeństw. To eksperci dobierają potencjalne pary, które zobowiązują się do ślubu, zanim się nawzajem poznają. Z pewnością eksperymenty te są ryzykowane i jak doskonale wiedzą widzowie, jak i sami uczestnicy, nie zawsze kończą się sukcesem.

W najnowszej odsłonie amerykańskiej edycji  Ślub od pierwszego wejrzenia doszło do niespotykanej sytuacji, która wywołała nie lada sensację.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Aneta i Robert po raz drugi zostali rodzicami! Musieli walczyć o życie córki!

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” uciekła  

Panna młoda zniknęła i nie powiedziała wyczekiwanego przez wszystkich słowa „TAK”, kiedy tylko zobaczyła swojego przyszłego męża Michaela.

Kiedy zobaczyła wybranego dla niej partnera po raz pierwszy, od razu wyznała, że nie jest gotowa na ślub i uciekła w stronę wyjścia. To nietypowe zachowanie panny młodej wywołało szok zarówno u Michaela, jak i u widzów programu.

Jednak wiele osób zaczęło spekulować nad prawdziwymi przyczynami tej zaskakującej sytuacji. Chociaż produkcja nie zdecydowała się pokazać w odcinku twarzy „uciekinierki”, internauci szybko wywęszyli, że jest nią Chloe Brown.

Co ciekawe, fani reality-show zaczęli podejrzewać, że cała sytuacja mogła być zaplanowana w celu zwiększenia oglądalności programu. Czujni widzowie, są niemal przekonani, że ostatecznie doszło do ślubu Michaela i Chloe, ale po kilku tygodniach, co może potwierdzać także fakt, że sezon z ich udziałem wyemitowany został z opóźnieniem.

Kontrowersje wokół tej sytuacji rosną, a widzowie z wielkim zainteresowaniem czekają na nowe odcinki amerykańskiej wersji Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym zapewne powinna zostać przedstawiona historia wspomnianego wyżej małżeństwa.

Myślicie, że sytuacja z uciekaniem panny młodej, faktycznie mogą zostać zaplanowana przez produkcję?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej