„Ślub od pierwszego wejrzenia”: To koniec małżeństwa jednej z par! Padły gorzkie słowa…

15 marca 2023
Przez: : M.J

Agnieszka Miezianko, która zdecydowała się na udział w siódmej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia właśnie doczekała się rozwodu. Po wielu miesiącach urzędowych przepychanek wyjawiła, że oficjalnie jest już rozwódką. Co więcej, gorzko podsumowała udział w tym eksperymencie.

Agnieszka i Kamila ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Wiele wskazuje na to, że łatwiej wziąć ślub z nieznajomą osobą, niż się rozwieść, a przekonała się o tym na własnej skórze Agnieszka Miezianko. Uczestniczka 7. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia została połączona w programie z Kamilem Borkowskim. Podczas trwania eksperymentu wydawało się, że w ich wypadku eksperci trafili w dziesiątkę. Agnieszka i Kamil wydawali się wręcz dla siebie stworzeni i niemal od samego początku zapałali do siebie sympatią.

To koniec małżeństwa jednej z par ze Ślubu od pierwszego wejrzenia /fot. Instagram.

Co więcej, dziewczyna zdecydowała się porzucić swoje dotychczasowe życie i przeprowadziła się do męża. Jednak ich sielanka nie trwała długo. Wraz z zakończeniem programu widzowie dowiedzieli się, że Kamil po zakończeniu zdjęć podjął decyzję o rozstaniu, ku zaskoczeniu swojej małżonki.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Agnieszka podsumowała rozstanie z Kamilem. Czy para utrzymuje kontakt po programie?

Zapewne Agnieszka nie spodziewała się, że to dopiero początek jej kłopotów dotyczących rozwodu i zakończenia małżeństwa z Kamilem.

Nie pozwolili mi się rozwieść w Białymstoku. Odrzucili wniosek, bo związek trwał we Włocławku, więc sąd białostocki uznał to za niezasadne. Polskie prawo jest dziwne pod tym względem” – komentowała na bieżąco w sieci.

Po dwóch latach od rozstania małżeństwo Agnieszki i Kamila w końcu zostało unieważnione, a o wszystkim poinformowała uczestniczka 7. edycji na swoim Instagramie.

Agnieszka i Kamil są już po rozwodzie

Agnieszka w końcu doczekała się upragnionego rozwodu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała o końcu swojego małżeństwa oraz gorzko podsumowała swój udział w programie.

“Rozwód czas start. Uważaj, o czym marzysz! Albo mów o marzeniach precyzyjniej. Do 30. chciałam mieć męża i swoje cztery kąty. Nie sądziłam, że do 31. będę po rozwodzie”

To koniec małżeństwa jednej z par ze Ślubu od pierwszego wejrzenia / fot. Instagram.

Dodajmy, że Agnieszka i Kamil są już w nowych związkach. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im wszystkiego, co najlepsze.

ZOBACZ TAKŻE: ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: Agnieszka ma nowego partnera po rozstaniu z Kamilem! Kto zdobył jej serce?

Źródło: Instagram / Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej