Połącz się z nami

Ślub Roznerskiego i Kalskiej odwołany? Jaki jest powód?

News

Ślub Roznerskiego i Kalskiej odwołany? Jaki jest powód?

Mikołaj i Ada mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety jednak, ślub Roznerskiego i Kalskiej odwołany? Jaki jest powód takiej decyzji?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z piękniejszych par w polskim show-biznesie. Ich miłość zrodziła się na planie serialu „M jak Miłość”, gdzie grali parę. Początkowo aktorzy jedynie się przyjaźnili. Później miłość z planu przeniosła się do życia realnego i od kilku lat Ada i Mikołaj tworzą udany związek.

Para bardzo chętnie pokazuje się publicznie, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Wielbiciele tej pary marzą o tym, by ich ulubieńcy stanęli w końcu na ślubnym kobiercu. Na jesień, w mediach pojawiły spekulacje o rzekomych zaręczynach zakochanych i planowanym ślubie na tegorocznych wakacjach. Jednak do tej pory jednak żadne z nich nie potwierdziło tej informacji.

Ślub Roznerskiego i Kalskiej odwołany?

Jak podaje jeden z tygodników, aktorska para miała wziąć ślub w lecie, w miejscu w którym się zaręczyła, czyli we Włoszech. Niestety jednak, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, zakochani mieli pobrać się w Polsce. Jednak ta uroczystość również została odwołana. Znajoma pary zdradziła powód tej decyzji:

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok” 

Z pewnością taka informacja nie ucieszy fanów Adriany i Mikołaja, którzy muszą jeszcze poczekać na zapieczętowanie miłości swoich ulubieńców.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry