Śmierć podczas finału WOŚP. „Zmarł nagle wspierając szczytną ideę”

30 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Nie żyje Dariusz Szczepaniak. 46-letni trener i były piłkarz zasłabł podczas meczu rozgrywanego przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W minioną niedzielę doszło do tragedii podczas meczu charytatywnego organizowanego z okazji WOŚP w Ostrzeszowie. Trener jednej z drużyn zasłabł podczas starcia. Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Dariusz Szczepaniak miał zaledwie 46 lat.

O śmierci trenera i byłego piłkarz poinformowano za pośrednictwem Facebooka.

“Zmarł nagle, na boisku, wspierając szczytną ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – czytamy na Facebooku Wielkopolskiego ZPN

Związek przekazał kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego 46-latka.

„Rodzinie oraz całej społeczności Akademia Piłkarska Ostrzeszów przekazujemy wyrazy szczerego współczucia w imieniu całego środowiska wielkopolskiej piłki” – napisano.

Burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak, który również za pomocą mediów społecznościowych ta poinformował o   śmierci trenera, nie może uwierzyć w to co się wydarzyło.

„Wciąż nie możemy uwierzyć w tę stratę dla całej lokalnej społeczności, a przede wszystkim naszego sportowego środowiska. Był naszym wychowawcą, mentorem piłkarskim i przede wszystkim dobrym kolegą. Swoją pracą ukształtował setki młodych mieszkańców naszego powiatu. Zapamiętamy Go jako niezwykle serdeczną osobę, otwartą na innych, solidną i wytrwałą w dążeniu do założonych celów” – napisał burmistrz Patryk Jędrowiak.

Kim był Dariusz Szczepaniak?

Dariusz Szczepaniak był założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. Zanim rozpoczął kariera jako trener, sam był piłkarzem. Reprezentował m.in. klub Victoria z Ostrzeszowa , Biały Orzeł Koźmin Wlkp., LKS Czarnylas, LKS Jankowy 1968 oraz Centrę Ostrów Wlkp. 

źródło: Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej