Snoop Dogg rzucił palenie. “Proszę o uszanowanie mojej prywatności”

Słowa kluczowe:
nałógpaleniesnoop dogg
17 listopada 2023
Przez: : W.M.

Snoop Dogg, legenda rapu, a dla niektórych ikona związana z paleniem marihuany, właśnie ogłosił swoją decyzję o zakończeniu palenia. Informacja ta wywołała ogromne poruszenie wśród fanów, którzy przez lata przyzwyczaili się do widoku rapera w towarzystwie dymiących jointów. Snoop Dogg postanowił podzielić się tą ważną decyzją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Snoop Dogg to amerykański raper, producent muzyczny i aktor. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów w historii hip-hopu.

Karierę muzyczną rozpoczął w początkach lat 90. Snoop Dogg szybko zdobył popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi rapowania.

Jednym z najbardziej znanych singli Snoop Dogga jest utwór “Gin and Juice”, który do dziś uważany jest za klasyk gatunku hip-hop. Artysta zyskał również sławę dzięki współpracy z innymi znanymi wykonawcami, takimi jak Dr. Dre, Pharrell Williams, czy Wiz Khalifa.

Snoop Dogg rzucił palenie

Fani, którzy znają twórczość Snoop Dogga, doskonale wiedzą, że raper znany jest także z bezkompromisowego podejścia do używek. Wielkim szokiem zatem było ogłoszenie przez muzyka, że rzuca palenie.

“Po wielu przemyśleniach i rozmowach z moją rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie.” – napisał w mediach społecznościowych

To ogłoszenie stanowiło dla wielu fanów artysty autentyczne zaskoczenie. Raper stał się niemalże symbolem tej używki, a jego publiczne wystąpienia z jointem w dłoni były nieodłącznym elementem jego wizerunku.

Przez lata Snoop Dogg nie tylko eksponował swoje skłonności do palenia, ale także inwestował w branżę związana z tym przemysłem. Co ciekawe, pojawiały się nawet doniesienia o specjalnej pracowniczce, której zadaniem było przygotowywanie dla niego jointów.

Snoop Dogg rzucił palenie

Snoop Dogg, który obecnie ma 52 lata, zdaje się pragnąć wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, a a kluczową jest właśnie pożegnanie się z paleniem.

Post rapera wywołał wśród internautów szok. Niektórym aż ciężko uwierzyć, że Snoop Dogg, który nigdy nie krył się z tym, że lubi palić i to jego nieodłączny element dnia, faktycznie na zawsze pożegna się z nałogiem. Oczywiście znaleźli się i tacy fani muzyka, którzy szczerze wspierają swojego idola w tej decyzji.


“Zdajecie sobie sprawę, że Snoop ma 52 lata i jest taki moment w waszym życiu, kiedy chcecie zmienić swoje życie na lepsze dla swojej rodziny”

“Uwielbiam twój nowy ruch. Niech Bóg idzie przed Tobą, za Tobą i z Tobą w tej nowej podróży. Dasz radę!” – komentują internauci

Zobacz także: Snoop Dogg wyśmiał wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”! Kammel i Rogalska ostro odpowiedzieli raperowi!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej